YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
YTO 404 sam prodao pa sam kupio 504 novog i imam samo njega a od poslova radim s njim sve,oranje,baliranje,siliranje...itd sto sam radio i sa 40-kom pa sam uzeo jaci za moje poslove tamam a i osjeti se razlika u odnosu na 404....sa yto 404 sam napravio nekih 2000 sati a od kvarova samo pustio semering na kardanu prednje vuce sto sam jednostavno zamijenio i nista vise,motor suh kao i prvog dana i smijem reci da taj traktor ima vise od 40 ks, u poređenju sa IMT 542 ima razlike ,bolji mi je u svemu.....na 504 nisam imao nikakvih kvarova dosad ima nekih 250 sati pa vidicemo kako ce se on pokazat,zasad sam zadovoljan...evo i nekih slika
26082012002.jpg


- YTO 504- - - - - - - - -

26082012004.jpg


- - - YTO 504- - - - - - -

19062012234.jpg


- - - - -YTO 504 - - - - -

17042011351.jpg


YTO 404
 
A koliko taj 504 ima ks?

Izgleda isto kao 454 ili me oko vara. Daj koju sliku iznutra i moze i neki snimak u radu.
 
26052012199.jpg



26052012200.jpg



A koliko taj 504 ima ks?

Izgleda isto kao 454 ili me oko vara. Daj koju sliku iznutra i moze i neki snimak u radu.


veci je dosta od 454 kabina je prostranija i ima vece gume također i motor veci (4100 ccm - 4 cilindra) pise da ima 50 KS al vjerujem da ima vise,a snimak u radu nemam nisam to napravio bice uskoro...i ima ugrađeno vodeno hlađenje ulja dok je kod modela 554 zracno.
 
Poslednja izmena:
Zasta mu je ona rucica ispred kocnica sa desne strane na podu?
 
NA 904 mi se čuje nekakvo brujanje kada puštam kvačilo, naročito sada sa beračem kada hoću da krenem. šta to može biti? Dali je lamela u pitanju? Dali je neko već imao sličnih problema?
 
NA 904 mi se čuje nekakvo brujanje kada puštam kvačilo, naročito sada sa beračem kada hoću da krenem. šta to može biti? Dali je lamela u pitanju? Dali je neko već imao sličnih problema?

i kod mene se to cuje kad odvajam kvacilo i dok ne krenem,to se lamela malo cuje al nista strasno bar ne kod mene jer mi se to culo i na 404 pa sam navikao na to,a nisam imao nikakvih problema s tim.
 
da to je kvacilo,i ja sam imao isto to kob 804,ide to jos neko vreme,ali kad tad ce stati,i onda "ubaci" LUK -ov kvacilo (jeste da kosta) ali ima razlike...sada mi je kvacilo kao kod kola...
 
je li nekog mozda zezao obrtomjer ili da zna o cemu se radi,nece mi kazaljka od obrtaja da se pomakne dok traktor ne odradi nekih 10-ak minuta onda radi bez problema i kad ga ugasim i ponovo upalim radi dobro,a vec sutri dan opet ista prica mora odraditi pa da pocne i pokazivati obrtaje na satu...
 
Treba da radim servis na mojoj 904-ki. Jel zna neko koji filter ulja paše na njega a da nije kineski iz Agrovojvodine? Pretpostavljam da je univerzalni i da može na više tipova traktora.
 
Nazad
Vrh