Vremenske prilike u 2024-oj godini

dobrodol

Član
Učlanjen(a)
25 Dec 2010
Poruka
4.289
Lokacija
opština Irig , Srem
Pa da krenemo sa još jednom godinom, i naravno, vremenskim prilikama i neprilikama, od kojih veoma zavisimo ... 😃🍻
Danas bilo relativno toplo, do podne, e onda je odnekud počeo da fijuče vetar, i oterao me u kuću...
Trenutno je 6 stepeni, tiho je i bez vetra...
Izvol'te pa pišite...
Srećna Nova Godina SVIMA !!! 🥳👋
 
Vreme toplo a svi bolesni..... meni se polako vraca prehlada od pre 10 dana taman sam kao prezdravio.
 
И данас преко дана топло, мада је било и мало ветра. Предвече кренула да прска кишица, уз јак али краткотрајан предфронтални ветар.

Већ неколико дана се око Божића види захлађење. Вечерас су укинуте падавине за тај период, што би значило да ће коначно бити голомразице коју прижељкујем месец дана како би неки послови по њивама коначно могли да се ураде.
 
Meni je Nova Godina počela mnogo lepo ušikala me promaja samo tako... Ovo toplo vreme ima da nam donese neke bolesti....

Poslato sa RMO-NX1 pomoću Tapatoka
 
Padaline u mom dvorištu:

Sretna Nova godina svima i nek periodi bez kiše budu što kraći, posebno ljetni i bez oluja :)

Lp

a9f38bd5ea26370df62c7cbfef3ade3c.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Od jutros kisa, nije stala skoro uopste prava natapaca. Kisomer sam sklonio pa nemam podatak o kolicini ali ovim intezitetom ne verujem da je palo vise od 10l
 
Nazad
Vrh