Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sova@
Zaobislo je i Badovince, bio necak i kaze bilo malo kise.
Izgleda da deo otisao preko Batkovica i Crnjelova.
 
@kimi
Ne plašim se ja dragi moj komšija. Samo sam podneo izveštaj o trenutnom stanju. Vidim da su i Norvežani od večeras počeli da dižu količinu padavina.
 
Lako će južno od Save i Dunava da se izvuče za sve. :)

Za sutra evo direktno i konkretno- najbolje stoji ubedljivo Banat (posebno južni), izuzev krajnjeg severa. Istok Bačke, istok/jug Srema takođe.

Jedino je krajnji severozapad (Bezdan i okolina) skroz bez ikakvih šansi.
 
Ni kapi.Jos malo i doguracemo mesec dana bez kise.Toliko najava a ni litar nije pao.Najava katastrofe.Lepo sam ja govorio otkad je ,,proradio" aerodrom Nikola Tesla mi kise vise nemamo.Sve nas zaobilazi u sirokom luku.
 
Ni kapi.Jos malo i doguracemo mesec dana bez kise.Toliko najava a ni litar nije pao.Najava katastrofe.Lepo sam ja govorio otkad je ,,proradio" aerodrom Nikola Tesla mi kise vise nemamo.Sve nas zaobilazi u sirokom luku.
Ista situacija i kod nas. Otkad Konstanti Veliki u Nišu beleži rast broja putnika, sve je manje padavina u Raškom okrugu, logično...
 
Prelazim da radim kaktuse,trenutna klima najvise odvovara njima,...sevalo sa svih strana i mauna
 
Kod nas je bilo malo kise. Nista narocito ali barem nesto. Mada u susednom selu je bilo vise, cak su I psenice bez regulatora polegle tamo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh