Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Činilo mi se da je juče palo više kiše, ali kišomer je neumoljiv - svega 6 litri.
 
Padala skoro celu noc I jutros krenuo sneg koji se vec otopio. Po meteo stanici ukupno 10l
 
Ceeeo dan pada... U jednom momentu pred mrak krenula i slaba susnezica... +2'c i dalje paducka po malo kisica.
 
Kod nas isto ceo dan padala i to dobra, oko 15l.

Kimi ima li naznake za neki ozbiljniji sneg i zimu???
 
Kod nas sija sunce kao da je proljeće. ako nastavi da sija ova godna ce biti gora nego prošla bar što se tiče pčelarstva i voćara.
 
Ovde je do malopre bilo mracno i oblacno, hladno ali kapi jedne ili pahulje nije bilo... Malopre se odjednom razudjose oblaci i razvedri se... Stole, mislim da se samo za Južnije krajeve za sutra ocekuje slab sneg pre podne, a poslepodne i tamo razvedravanje... Od srede suncano sa temperaturama od 5-10'c do vikenda...
 
18 l je palo u Konaticama, po kišomeru u ovoj zadnjoj turi. Nek pada kiša bar kad snega nema, suva zemlja u dubini i dalje.
 
Ma nema šanse... Ja mislim da će ovo potrajati cele zime ovako, blago oko nule i do plus 7-8... Samo se nadam da će biti dovoljno padavina, tj. više nego prošle godine u toku zime i proleća.

Btw, večeras -1, mraz pao...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh