Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pada,tutnji-nestalo struje,bio poceo neki ludacki vetar,ali stade...Maxa sta se tebi desilo kad si tako stao i koje su ti to gume prednje?
 
Nocas pala neka kisa u ataru. lenije jutros blatnjave. Danas popodne davila neka sitna svakih pet minuta ,ovamo amo po ataru.

Sent from my B15Q using Tapatalk
 
Kolicina koju prijavljujete po danu je kod nas kolicina koja je pala tokom celog meseca. U celom julu je palo 26 litara iz 5 puta. Najvise odjenom 8 litara.
Jun je bio dobar, nikad previse kise ali sasvim dovoljno, medjutim sad dolazi do izrazaja to sto nema vlage u zemlji.
Lose, sparina, ni kapi kise, a cuje se grmnjavina. Sve je otislo niz granicu ka Kikindi.
 
Kod nas je u selu bilo malo kise (kod mene u dvoristu 2l), ali je atar dobio vise kise. Po radaru su dobro prosli Pionir, Razlevi i Jaros. Za Segedinac i Tuk ne znam koliko je bilo. Provozao sam se do Razleva, njive uz vrbaski put su dobro mokre ( sac metodom minimalno petnaestak litara ) a dublje u lenije nisam hteo da ulazim da ne kaljam motor.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Da-da... Munji i grmi iz tog pravca, kisa danas kod mene porosila, a 5km dalje vidi se da je potop bio... I sada ce verovatno tamo da se ispada, a do nas samo da porosi.. Mada generalno, nismo je i nesto željni. Grožđe mi propalo od tolike kise i vlage, ne mogu se naprskati da ga zastitim dovoljno :/
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh