Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
U međuvremenu.... Velika Britanija

DgxN9vZWsAAdY7s.jpg
 
Kod nas je ukupno bilo 6-6.5 litri, pretprošla noć i juče prepodne 3l, i još toliko juče popodne i sinoć. A između je duvala vetrina na pun gas...
Danas tmurno vreme, bez padavina. Trenutna temperatura je 25 stepeni. Pijatna teperatura ali je vlažnost vazduha prilična.
 
Kod nas oktobar..pitam se zašto nisam išao po drva za zimu i što nismo spremali za pšenicu..već dva dana ne prestaje od jakog pljuska do sipeće kiše,ali ne prestaje.

Sent from my ASUS_Z012D using Tapatalk
 
Palo od juce nekih 15-tak litara.
Sad kad videh ovu kartu Britanije setio sam se cini mi se 2010 godine, isto ovako krajem juna i pocetkom jula kisa kod nas i prohladno a u Londonu na Vimbldonu sunce i neobicno visoke temperature. Bas smo ja i brat komentarisali kako se engleska klima preselila kod nas :osmeh:
 
Neka se malo rashladilo da se oporave biljke, kako je bilo krenulo pocetkom meseca nije slutilo na dobro. Nadam se da samo nece da skoci sa 15 na 35'c u dva dana...
 
Kod nas pljusak kakav jos nismo imali ovoga proleca.
Od onog oblaka koji se stvorio kod Kikinde spustio se juzno do nas i napadala iz sve snage jedno 15 min. Kanali na ulici puni.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh