Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hvala obojici...:ppozdrav: Jel ni ovde nemože da se vidi više od sat vremena ranije šta se desilo???:ppozdrav:
 
Bas veliko odstupanje. I po 50ak kilometara.
Po rain alarmu je ova kisa daleka od mene pomenutih 50ak km, a po rumunskom, kisa ide pravo na mene bez mogucnosti da me omasi. Bas da je ispratim.
Inace kod mene nije palo mi 2 litre sa sve ledom od marta meseca.
 
Nista Kris, a i ostali u komsiluku zaboravite do petka radare, pratimo ih tek tad... ako se nesto u medjuvremenu ne promeni... laku noc.
 
Marko ne znam sa koje strane je dosla,pocelo je samo grmeti i od jedared se spustio pljusak.... valjda ce doci i do vas nesto,bar 30l
 
dukej@Šta da ti kažem hvala i svaka di dala...:ppozdrav:

Rumunski je slagao 100% u našem slučaju,maločas sam opisao situaciju iz moje sobe,a na Rainu se tačno vidi na 9 i 20 da se spustilo ispod Vrbasa(crvena fleka)...:ppozdrav:
 
Vise ne verujem ni jednoj vremenskoj prognozi. Lazu ko psi.
Danas nisu mogli da potrefe apsolutno nista sto se nas ovde tice, pa ni sat vremena unapred.
46 kj najbolje zemlje stoji pripremljeno za setvu soje i jos uvek se nadam da ce pasti nekih 10-12 l/m2 pa makar i do kraja meseca.
Nada uvek poslednja umire!
https://naslovi.net/vremenska-prognoza/vrsac
https://www.yr.no/place/Serbia/Other/Lokve/long.html
Ako se uzima u obzir lupetanje ovih, pocinjem se plasiti poplava:osmeh:
vrsac

long.html

long.html
 
E je..bem ti ovaj moj Vrbas ala smo ukleti ma tacno treba lepo mocvaru da vrate sto je nekada bila na nasem terenu i da nas lepo potope u nju mozda bi nekada neko imao koristi od nas kad se pretvorimo u naftu mada bi i to bila neka rdjava nafta.
 
Ja tvrdim da je i taj Auto-put neka sila,kada ide od vas prema nama često puta nemože da pređe do nas,vi dobijete a mi ćorak,a sada sa kontra strane se desilo isto...:sta:
 
Pa kad pada izadjes napolje i vidis da pada.
Nekad nasi stari izadju napolje i gledaju u nebo, u sunce, mesec, njuse vetar pa procene kakvo ce vreme makar sutra dan da bude. Ovi sad sa svim cudima ne mogu da pogode za dan danasnji. Bem ti i njihovu tehniku i znanje.
 
Bilans jucerasnje "Rumunke" je da sam dobio 2.5li po m2.
Na 10 km se zaustavila jaka kisa da je povrsinski kop Drmno zaustavila na neko vreme.
Vise srece drugi put.

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh