Vremenske prilike u 2017-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Osvano snijeg ...nema ga mnogo..2 do 3 cantimetra...samo ce napravit blato da nemos mrdnit
 
Nemam vodomer odnosno taj padavinomer pa ne znam.Ako ima neko od mojih neka kaze bas me interesuje koliko je palo kise .
 
Kimi hoce biti kise u sredu?

Hoće, mada meh... nije to neka kiša, niti je (pošto je još februar) zanimljiva (jer nema uslova za završi sa snegom), više priliče snežne nego li kišne padavine u ovom periodu :osmeh:


Generalno nastavlja se prilično blago vreme skroz dalji naredni period..

Mi smo to slično i one zime 2012 imali.... kada je prošao glavni udar, od kraja februara je krenulo proleće i zima više nije ni pomišljala da se vrati.

Takva neka priča se stiče i sada, nakon udara u januaru, sem one suve hladnoće sa košavom i jednog prolaznog snega, kao da više nema snage zima za bilo šta.

.... a to je šteta, jer kvari sliku ove zime koja nije nimalo bila loša, čak štaviše.

Ova toplina nije netipična baš toliko za februar, posebno pred njegov kraj.... uostalom i prošli februar je bio jako topao, još dosta topliji od ovog.... ali uvek postoji strah da će zima stići ipak da "sabere" svoje redove i opali još par puta... a to je jako opasno, jer toplo vreme do tada može prilično da razbudi prirodu, posebno ako izostanu i mrazevi zbog vetra i oblaka.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh