Vremenske prilike u 2016-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pocela oko 10 sati da pada i jos pada. Mirno bez vetra i ostalih gluposti.

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk
 
15i2tr6.jpg
 
Kod mene u Trsteniku sve po malo,slicno kao kod Kimija. Prvo sparno kuvalo ga onda suv grad bez kise ali ne toliko strasan,pa kisa provala oblaka onako bas lepo. Sve to prodje i taman pomislio to je to,kad ono haosssss,vetar kisa. U polju nisam bio ali potpisujem da su paprike povaljane samo tako....
 
I kod mene se namestila pa pada kiša srednje jačine, nije pljusak ali nije ni kišica. Bitno je da tako pada već tri sata i mislim da će biti lepa količina.
 
:osmeh: Ovako rano retko se budite...:haha:Pada za sve pare...

Nisam mogao da izdržim,otišao do kišomera...12 lit. do sada i još pada.:ppozdrav:
 
Isto sam i ja uradio, kod mene 18l. Mora da nisam ispraznio kišomer kad je bilo ono 2-3l. Iskreno, koliko dugo pada i kako dobuje oluk mislio sam da je palo mnogo više - bar preko 30l, al' i ovo je dar od Boga. U pravo vreme!!!
 
U toku noći je počela da pada. Kiša kao izmišljena, bez vetra i pljuskova. Ne znam koliko je palo, sklonio sam kišomer kad smo izvlačili stajnjak.

Jedna od sinoć ...

f9e8580b7ce8358544d633d01fd64b13.jpg


I jedna od jutros ...

0f71df4cadd62334b7ff58505d7f1c1b.jpg
 
Kod nas je stala kiša i konačni bilans noćašnje kiše je 22l. (Uz ogradu jer ne znam da li sam prosuo iz kišomera 2-3l od prošle kiše.)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh