Vremenske prilike u 2015-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pala napokon lepa kisa, bas dobri pljuskovi oko sat vremena u naletima a mozda i duze. Bijo je clan KIMI opet u pravu, svaka ti cast za :bravo:prognozu.:ppozdrav:...
 
Poslednja izmena od urednika:
Izgleda da je atar prema Gajdobri dobio kišu. Oblak je stajao sigurno sat vremena. Možda se javi marko iz Gajdobre sa tačnijim informacijama.
 
I ja sam od mene (samo) video kisu mozda Lipar Bajsa Tomislavci inace eta2 pokazuje kisu za utorak 10 lit a gfs u utorak i sredu po 30 l kome verovati
 
Ne znam dokle je kod nas dobacila, radio sam njivu pored puta Gložan - B.Petrovac pa sam odatle posmatrao, a posle nisam išao u taj deo atara gde je možda padala.
 
Produžila je prema nama, ali samo iznad sela. U selu slabo, a prema Mladenovu nista. Koliko je palo još nisam proverio.
 
Надам се да си у праву. Дакле само Кимија да пратимо? хе-хе
 
Hvala Vam ljudi !Niste trebalo baš toliko da me nahvalite :osmeh:

Što se tiče mogućih nepogoda,ne mogu se isključiti,ali su verovatnije južnije od Bg-a jer će tamo ostati duže vreme toplo,dok će u Vojvodini u utorak već popodne dunuti severac uz zahlađenje.

S obzirom da će ciklon preći preko nas,kao i na razliku u temperaturi mi-zapad Balkana svakako da će doći do razvoja oblaka,konvektivnih padavina i pljuskova sa grmljavinom.

Utorak popodne:

rtavn604.gif
 
Kimi šta danas kaže GFS za Vojvodinu, tačnije južni deo Bačke? Koliko najavljuju kiše? Jel se izjasnio ECMWF?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh