Vremenske prilike u 2015-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Tako je komsija i kod mene bilo,oko ponoci palo taman da zagasne prasinu koja se sad vec uveliko podize od ove kosave.
 
Koliko se meni cini,lepo mozemo da se oprostimo od ove sezone.Kukuruz sa najavljenim temperaturama je gotov, a cini mi se i sve ostalo.

Послато са ALCATEL ONE TOUCH 5035D уз помоћ Тапатока
 
Sinoc kad dodjoh iz kafane bacim pogled na kisomer 11 litara,rasterala nam seosku slavu :osmeh:.Gledam dvoriste i ulicu to kao da nije ni palo koliko je zemlja suva
 
Kod nas juce 5 litara kise ,sad nesto oblacno ko zna mozda i bude jos nesto malo kise
 
I kod nas otprilike oko 5 litara gde je nas strucnjak Kimi ima li sanse veceras da nas obraduje neka kisa ?
 
Kod komsije u dvoriste kisomer "pokazuje" 18 lit.
Ako su mi tacne informacije, u Tordi nije bilo kise (skoro pa nista, u Karadjordjevu ama bas nista), taj oblak je bio - realno - malo severozapadnije, t.j. iz tog oblaka je dobio Basaid vise kise od nas (Novi Becej, Mol, Beodra...).
 
Kod komsije u dvoriste kisomer "pokazuje" 18 lit.
Ako su mi tacne informacije, u Tordi nije bilo kise (skoro pa nista, u Karadjordjevu ama bas nista), taj oblak je bio - realno - malo severozapadnije, t.j. iz tog oblaka je dobio Basaid vise kise od nas (Novi Becej, Mol, Beodra...).
23 litre u Tordi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh