Vremenske prilike u 2013 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod nas oko pola pet "armagedonska" kisa i za dvadesetak minuta palo 56 litara!
 
jel ima sansi za nove padavine nocas?zaboravio sam da ti kazem da sam danas gledao nevreme kakvo nikada nisam u zivotu video a doslo je sa gledeckih planina i zahvatilo rekovac i okolinu,gledao sam sa nekih 8km kako ide kisa i grad kao pescana oluja,sastavljeno nebo i zemlja kao na filmovima,bilo je prelepo ali i strasno
 
jel ima sansi za nove padavine nocas?zaboravio sam da ti kazem da sam danas gledao nevreme kakvo nikada nisam u zivotu video a doslo je sa gledeckih planina i zahvatilo rekovac i okolinu,gledao sam sa nekih 8km kako ide kisa i grad kao pescana oluja,sastavljeno nebo i zemlja kao na filmovima,bilo je prelepo ali i strasno

Trebao si slikati.
 
jel ima sansi za nove padavine nocas?zaboravio sam da ti kazem da sam danas gledao nevreme kakvo nikada nisam u zivotu video a doslo je sa gledeckih planina i zahvatilo rekovac i okolinu,gledao sam sa nekih 8km kako ide kisa i grad kao pescana oluja,sastavljeno nebo i zemlja kao na filmovima,bilo je prelepo ali i strasno

Znao sam da je tu kod tebe moralo biti gadno.Kod mene je bio samo jak hladni vetar sa severa i severozapada uz crno nebo kao ugalj u tom smeru.
:osmeh:
Kod mene nakon 8,8 litara oko 14:30h nije bilo padavina,sem par krupnih kapi u 2 navrata.

Postoje uslovi za pljuskove,ide oblacnost iz Bosne i Hrvatske ka nama lagano.
 
Kod mene danas nije bilo kise,bilo je u okolini,al kod mene ni kapi.Oblak koji dolazi iz Bosne izgleda da ce da udari tacno po meni.Sad kad sam pogledao sa terase,vidim da seva u daljini.
 
Malocas sam se vratio iz jednog dela atara prema B.Dvoru bilo i leda potukao duvan 100% i jednu parcelu suncokreta 90% lezi na zemlji,inace zadnja parcela za vrsenje.
 
nisam mogao a voleo bih da jesam to nikada necu zaboraviti,podsecalo je na cunami,kao talas je islo sa planina prema gradu trajalo je 5minuta i nista vise,zurio sam kuci da pokrijem kola i traktor jer sam ocekivao nevreme.:kisa:
na danasnji dan pre tacno 20godina ubio nas grad kao nikada ranije,bio sam mali ali se secam padao je kao pesnica porazbijao sav crep i ubio sve sto je bilo napolje.

- - - - - - - - - -

Znao sam da je tu kod tebe moralo biti gadno.Kod mene je bio samo jak hladni vetar sa severa i severozapada uz crno nebo kao ugalj u tom smeru.
:osmeh:
Kod mene nakon 8,8 litara oko 14:30h nije bilo padavina,sem par krupnih kapi u 2 navrata.

Postoje uslovi za pljuskove,ide oblacnost iz Bosne i Hrvatske ka nama lagano.
ex da si imao prilike da vidis uzivao bi,bilo je fantasticno a srecom nije bilo ogromne stete.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh