Vremenske prilike u 2013 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dajte te kise malo ovamo, ovde i trava pocela da se susi, kako li ce u julu

E moj Jagodinac, biće i tebi i meni ovako ...

sahara27.jpg
 
Valjda ćete dobiti i vi okolina Pančeva sutra kišu, za sad imate dobrih izgleda za to, ja se informišem i orijentišem na weather2umbrella.com i pogađa oko 90%, naročito ako je od danas do sutra prognoza.
Ovde kod mene se samo digao jači vetar, ništa od kiše a Bogu hvala ni od leda.
Šteta za naselja koje je pogodilo nevreme i led, jbg.

Ma kakva weather2 umbrella ništa ne pogađaju.
Verujem samo kada Kimi napiše u ove ostale ne verujem.
 
ja sad dosao sa njive,kukuruz od 20 cm ode u p...u materinu.od vode brazde se ne vide.kad se osusi presejavanje.
 
Sad sam pricao sa drugom iz Despotova kaze tuga u celom ataru nema nista za videti zeleno,ni trava nije prezivela. Posle prvog navrata leda jos i djene-djene je bilo neke nade,ali posle drugog je bilo jasno da nista nije prezivelo od biljnog sveta...

- - - - - - - - - -

Za pola sata je palo 80 litara po kvadratu,a led koji je pao u 6 se jos nije istopio...
283939_520112951381275_911320617_n.jpg
 
Poslednja izmena:
Ovdje jaaaka kisa pred vece,sad je stala.Za usjeve za sada nema problema zemlja nam je jako propustljiva.
 
Ako za dan dva kod mene u reonu Nis-Aleksinac ne padne neka kisa bice isto kao da je pao onaj onoliki led na slici iznad.Greota vise za ovolike pare ulozene u ovolike hektare i ono suvo i u klici se sve zivo posusi.
 
nikako nevelja,nek ide sve pm. klima se promenila,drzava propala,cene nikakve,ljudi podizu kredite da uloze u proizvodnju onda nastupi susa pa dodje grad i otera sve u qrac.mogu da razumem da je vlast nesposobna vec godinama u nazad ali zasto se i vreme promenilo to nemogu da shvatim,sve je protiv seljaka,nemoze covek biti pametan sta treba da radi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh