Vremenske prilike u 2013 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa crtaju li oni šta za južni Banat i deo srednjeg Banata do njega?
 
Dobro je rekao @Kimi@ juče .Teško da će biti više od 2-3 dana lepa zaredom u narednom periodu.Da se nije desilo ono čudo i 20 dana sunčanih ,ja neznam dali bi posejao nešto....
 
Kimi stvarno zasluzuje da mu stoji ovo zasluzan clan. Dobra ideja moderatora (ili koga vec).Svi ga ispitujemo i svima odgovara. Svaka cast Kimi ::svaka cast:: i hvala!
 
milos539
Bice i na Kosovu ovog puta,ne toliko kao u centralnoj i zapadnoj Srbiji,ali po modelima nikako ne bi trebalo da omane bar nekih 15-ak litara do utorka popodne.

MiroslavNG

Vec sam rekao bio da je istok Srbije i jugoistok Banata u najgoroj poziciji...jedino ima malo nade za neki slabiji pljusak u nedelju popodne.Sta da se radi,kako je-tako je.

diklofen

Idu padavine nekako do zamisljene linije -dolina reke Tise,Zrenjanin pa dole do Kovina (i moze se nastaviti ta linija dolinom Velike Morave),ali istocno od toga se sve samo susi li susi...ima tu par litara,ali to je 0-la u odnosu na veci deo zemlje.

paorpaor
user-offline.png


Mislis za formulu 1 ?:osmeh:
 
Kimi,cestitke na novom statusu,zasluzeno nema sta.Kad kazes istok uglavnom suv,kako mu dodje ovaj moj deo- jugoistok.Sada vise ne znam ni da li sam jug,jugoistok,istok...zemlja nam je i dalje u prekrajanju pa nikako da povatam konce.
 
[TABLE="width: 479"]
[TR]
[TD="class: plavapozadina levo, bgcolor: #1A5AA6, colspan: 2"] Прогноза времена[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: siva75, bgcolor: #EBF8FB, colspan: 2, align: center"] [/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: bela75 levo, colspan: 2"]СУБОТА, 11. маја 2013.

Данас поподне и увече у западним и централним крајевима, локалне непогоде с јаким пљусковима, изнад 20л/м2 за 12 сати, градом и олујним ветром. У току ноћи на недељу и у недељу, 12. маја, и у осталим крајевима локалне непогоде с јаким пљусковима, изнад 30 лит/м2 за 24 сата.

У Београду, данас увече и током ноћи, локалне непогоде с јаким пљусковима, изнад 20л/м2 за 12 сати, градом и олујним ветром.[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
 
Kimi,cestitke na novom statusu,zasluzeno nema sta.Kad kazes istok uglavnom suv,kako mu dodje ovaj moj deo- jugoistok.Sada vise ne znam ni da li sam jug,jugoistok,istok...zemlja nam je i dalje u prekrajanju pa nikako da povatam konce.

Biće i za jugoistok nešto,pre svega sutra kasno popodne i u ponedeljak.:osmeh:

Čudno mi je upozorenje RHMZ-a....za centralne,jugozapadne,zapadne delove i zapadne delove Vojvodine u redu...ali ako se ovaj tekst gleda ispada da će i na istoku Srbije i jugu Banata biti obilnih padavina u noći,što se nikako neće desiti.
 
Biće i za jugoistok nešto,pre svega sutra kasno popodne i u ponedeljak.:osmeh:

Čudno mi je upozorenje RHMZ-a....za centralne,jugozapadne,zapadne delove i zapadne delove Vojvodine u redu...ali ako se ovaj tekst gleda ispada da će i na istoku Srbije i jugu Banata biti obilnih padavina u noći,što se nikako neće desiti.
nadam se da si u pravu jer sam upravo sad pokosio 4 lanca deteline,i ne bi mi bas bilo milo da padne nesto puno kise
 
Cestitke Kimi za status,zasluzeno.
Kakva je situacija za Zrenjanin i okolinu?
Samo da ne bude nekih nepogoda,nece nikako valjati.
Hvala.
 
maki_vs

Ma kavi puno,nece skoro uopste.:osmeh:

Stanic

Hvala puno !
Ne bi trebalo,sve će se držati zapadnije od Zrenjanina.Čak je pitanje hoće li uopšte biti bilo kakvih padavina.

Na severoistoku Bosne ponovo ludnica,izuzetno snažna oblačnost.Na jugozapadu zemlje takođe dosta Cb-ova,a jedan je upravo nastao i u Vojvodini.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh