Vremenske prilike u 2012 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
-1 stepen sneg koji je nenormalno padao jutros od 7 do 3 je malo usporio,napadao je sigurno novih 30 sm
 
topi se par mm dnevno,ja danas merio ,pre dva dana je bio 40 a sad ej vec 30cm, a vetar duva ko blesav a zemlja je smrznuta sigurno 15cm to nece da se otopi do maja,strasno a ne za sledeca 7 dana najavljuju samo nekoliko stepeni iznad nule
 
ali kako da se topi kad je ispod zemlja smrzuta ko djavo? ... kad ce ta zemlja da se otopi da vlaga moze da udje u zemlju? ai to sto se ispopi na vrhu to vetar osusi i mrazevi izvuku..
 
Цео дан мећава. Дошли људи из Ивањице са булдожером да нам очисте пут, 5 сати чистили 800 метара док их нисмо вратили да чисте назад да неби остали и они завејани.
 
aa neverujem zar opet sneg, tamam sam ocistio dvorista 250kvadrata,izvezao na ulicu i bastu preko 70kubika snega i mislio sam nece vise,al videcemo,verujem da to nece biti velike padavine samo da je temperatura normalna
evo kako sam danas iznosio sneg,seko ga kao eskimo kocke tovario na kolica i vozio u bastu na gomilu
 
Poslednja izmena:
ljudi neznam kako je kod vas ali kod mene ceo dan besni oluja sa snegom i jakim vetrom,ovo je vise nepodnosljivo.
 
Kod mene pocela mecava oko podneva, poso bager negde oko 11 da rascisti put, da bi mogli ljudi na zadusnicu da izadju pa i meni u produzetku da pocisti (100 metara sam od groblja). doso jedno 20 m od groblja i ugasio se, dok nalio vrucu naftu crkne mu alanser, podje kuci da donese drugi i eto ti mecava poce. Bager mu se sad maltene i ne vidi koliko nanelo snega... ono sto cistio kao da nije... ujutru radna akcija prvo da iskopamo bager pa ce valjda da pocisti put... Auto mi jos malo pa mesec dana stoji u dvoristu da nije ni mrdnuo, svakih 3-4 dana jurim oko njega i odtrpavam ga. Nemam vise gde da trpam sneg, sve je krcato, jos sutra bager kad bude proso ima da bude veselo...:sta:
 
Grtalca se zaglavila.:haha: Hajvanu nista bez lopate.Sala naravno.Tuzna situacija.::lose:: Kod mene pocelo juce da se otapa,sad -4.Valda ce vec jednom popustiti.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh