Vremenske prilike u 2012 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
U valjevu je kratko trajalo i uhvatilo je samo manji deo ka beogradu,u selima tj brdima juzno od grada nije ni prokapala kako treba nazalost.Kod mene ni 10 l nije palo po kvadratu,valjda ce biti jos kise
 
Odlicna kisurina koja je pocela i malopre opet da pada. Za moje kukuruze koji su podbacili 70% je kasno stigla al dobra je za soju i suncokret. Mislim da je juce, nocas i danas palo vise od 120 l nek me Cicimoric ispravi jer cini mi se da je zadnji put izjavio da je palo 92 l.
Tako da Boze hvala! al za sad je sasvim dovoljna.
 
Kanda smo jako grešni.Peto meni je da padne sada da se spase ovo malo bede u ataru a za zimu se ne jedim,kako bude.
 
Kakvim putevima idu ti oblaci, kad pada u Sapcu, Valjevu, Pancevu, Fruskoj Gori, svuda u krug, a u Sremu nista koji je u sredini. Nista mi nije jasno.

Da dodam, vec drugu godinu kako ne mogu da vidim pravi letnji pljusak. Prosle godine smo imali neku smesnu kisu u junu, pa tek neku smesnu u septembru. A ove godine isto.
 
Do 10 jutros u bavamistu kod panceva palo 42 litre a pose podne dvaput je bilo provale oblaka da bog skloni!!! Nisam bio do komsije d vidim kolko je palo popse podne.

---------- Poruka napisana u 21:18 ---------- Prethodna poruka je at 21:15 ----------

kakvim putevima idu ti oblaci, kad pada u sapcu, valjevu, pancevu, fruskoj gori, svuda u krug, a u sremu nista koji je u sredini. Nista mi nije jasno.
jedne godine tako u bavanistu nema kise a svud okolo pada ovi iz sela se salili da je ovaj na ciglani zakopo macku i nema kise da bi kopo zemlju vid te da nije i kod vas koja zakopana:ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh