Vremenske prilike u 2012 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako nocas ili u nedelju uvece ne bude kise u J.Banatu onda gubim svaku nadu u bilo kakav rod i prinos...Njive ne obilazim dok ne padne makar 3-4 litre
 
Nesto nam se desava sa radarom u Bajsi a nisam siguran da li ovo sto se vidi na severozapadu dolazi ka nama ili ce nas opet obici
 
Ja kad vam kazem,danas Vojvodina dobija neko osvezenje...E sad koliko ne znam.Koliko sam poceo da pratim ove Svetske,Evropske meteo sajt-ove, mogu slobodno da kazem da ce se danas nesto desiti u nasu korist! clan @Kimi neka me ispravi,Vojvodina je danas u po ESTOFEX-u u prvoj grupi
showforecast.cgi
 
U ovim danima bitno je da se ne pokvari festival u NS
Ljudi hajdemo svi na EXIT u Novi Sad i zaboravimo na sve muke...
http://www.hidmet.gov.rs/ciril/upozorenja/index.php
Ovo je poziv od HMZ. he he he kuuukuuuuuuu

Da da da njima je bas to bitno da ostane suvo. Samo neznam koja je konjina pisala na RHMZ-u tekst koji sam stavio izmedju znakove navoda. " ПРОГНОЗА ВРЕМЕНА ЗА ЕГЗИТ, ОД 13. ДО 15.07.2012. " . Sada je u redu posto su ukapirali sta su napisali i ispravili su ali prvobitno je to izgledao ovako : " ПРОГНОЗА ВРЕМЕНА ЗА ЕXИТ, ОД 13. ДО 15.07.2012. "
 
Tako nesto je bilo u Albaniji tv spiker pozdravlja Envera H. sa dobro jutro predsednice vreme je takvo i takvo:ppozdrav: inace ako veceras nepadne kisa nese je biti jos par dana
 
Poslednja izmena:
Savo,ova karta daje mogućnost da dobiješ kišu oko ponoći.Na žalost kod mene je nema.
prec06_18.png
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh