Vremenske prilike u 2012 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Koliko sam pročitao na meteoforumu,ništa od superćelije .
 
prognoze više izgleda nemaju veze sa životom.

koju god okreneš prognozu svi prkeljaju po svom i menjaju svakih pet minuta.

zaključak preživit ovu godinu a nagodinu kud koji mili moji..

biće rekordnih površina pšenice u srbiji 2013.
 
Ništa ni od super ćelije ni od nakovnja ni od onog čudovišta juče.Sve ćorak za ćorkom .Ali nije čudo što naš kolega @kimi@ pogreši, čudno mi je da 10 prognoza najave kišu npr za danas i to traje par dana a kad svane taj dan prc.ćorak.
 
Kakva explozija razvoja ..ovo na istoku Bosne deluje vrlo mocno :bravo:
hahahahahahahaahaaaaaaa
sad na weathert2umbrella promenili nema kise ni od nedelje,mozda je kimi u pravu.
Definitivno od sutra kod mene tifon ide i na kukuruze osim povrce.Idem na one koji su sejani kasno i mali su jos da ih spasem,da bude kukuruza bar da uranim svinje
 
Gde vidis, daj da i mi vidimo.

I ja sam više izgubio svaku nadu,za mesec dana kod mene 20 kapi, a po ovome sajtu, već sat vremena je kiša sa grmnjavinom u Sarajevu, voleo bih da neko to i potvrdi ovde
http://www.aladin.info/vremenska-prognoza/BKXX0004-sarajevo-bosna-i-hercegovina

Taj oblak se može videti ovde
http://www.sat24.com/
koliko vidim, kreće se severoistično,a evo kako uvećan izgleda,

83441694.jpg


Trebalo bi da je u Zvorniku počela da pada, ako je uopšte bude....
 
Sutra tačno mesec dana od kako nije pala kiša.
Ako ne padne za 14 dana davaćemo 6 nedelja.
 
Ovaj oblak sto se razvija i ide ka nama,ako nastavi tim tempom ide pravo na nas...Ali dzaba dok se isprazni prvo u Bosni,pa u Zap.Srbiji kod nas ce da "popisa" ako i to bude moglo...Ali ne vredi se zaliti,idemo dalje barem je zahladelo malo i prijatno je...Trenutno 26 stepeni

---------- Poruka napisana u 20:13 ---------- Prethodna poruka je at 20:07 ----------

Banja Koviljaca,Loznica,Lesnica,Prnjavor...Trebalo bi da pada ako ne lazu ovi iz RHMZ
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh