Vremenske prilike u 2012 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod mene mako poprskala ali se kanda na Palicu izlila. Mozda nas zakaci cosak ovoga sto dolazi od Baje iz Madjarske
 
jutros oko pola pet malko poprskalo a sad od sombora i bezdana bubnja li bubnja.
samo da ne bude krutine..
 
Ne mogu uopste da otvorim sajt RHMZ da vidim sta kaze radar
Verovatno svi sa foruma pokusavaju da vide pa je preopterecen:bravo: Polako,sto kaze moja baka koja ima 83 godine,za smrt i za kisu ne brinem...Dodju sami,tako ce i biti,ako Bog da pasce a ako ne,sta mi tu mozemo?! Lepo je biti informisan,ali sta ces ako svugde okolo padne a kod tebe ne,a treba svima...pa se jedis,sekiras...ma neka bude kako biti mora!
 
Sunce uz castelanuse i cirocumuluse na nebu kao znake promene vremena :cool:

ESTOFEX UPOZORAVA:

20120623062012062202191.png
 
Kod nas pre pola sata provala oblaka sa jakim vetrom i grmljavinom, voda leži na sve strane ,srećom prošlo bez leda.Došla je u zadnji čas
 
Lele kakvo nevreme od 14:30h pa do malopre......

Ja sam bio u školi nosio neke priznanice,i samo odjednom se zacrnilo i krenulo je žestoko nevreme sa jakim vetrom,kišom i gradom.

Najjače je bilo od 15-15:15h kada je bio strašan prizor,svuda je bila voda na čijoj je povšini plutao grad koji je padao...jedina svetlost su bile munje koje su nemilsrdno sevale...nekoliko puta udarile su blizu škole.

Zaista nije bilo svejedno.....tek oko 16:15h je postalo bezbedno i vratio sam se u Novo Selo.

Po kišomeru palo je čak 63 litra.
 
Čime da slikam,danas bio zadnji dan škole...ja pošao laganica samo da odradim nešto,nisam ni očekivao da će tako rano nevreme. :kisa: Mislim,imao sam mobilni kod sebe,ali ja svoj život ne rizikujem.

Bilo je maksimalnog odraza na radaru u mojoj blizini,šteta pa zaboravih makar to da ubacim.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh