Vremenske prilike u 2011. godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pusti ti zimu.Zacas ona pokaze zube.Svaka cast visibabama,al dok ljubicice ne izadju,ja zimi ne verujem.
 
Okrenut sam prozoru sa zapadne strane kuce, stvarno lepo sija, predivno vreme za ovo doba godine.

---------- Poruka napisana 01-01-12 u 09:36 ---------- Prethodna poruka je 31-12-11 at 14:24 ----------

-1 vedro i suncano, kazu da narednih dana treba paziti meso u salamuri.
 
E pa ljudi srecno vam prolece.Ne znam kako kod vas,ali kod mene stiglo.Malko je samo kalendar problematican,al obrnucemo koji mesec.
 
+2 vedro, kazu da ce danas biti predivan prolecni dan. Dan kao stvoren za setnju i luftiranje maligana od praznika.
 
Da li se nako od vas starijih seća ovako toplog 2. januara ranijih godina? Ovo ja katastrofa, umesto da je sneg do kolena, danas oko 13 h bilo 13 stepeni!!!
 
+5 vedro, evo ja za ove moje pune 53 godine bas se i ne secam da je bilo ovako toplo preko dana. Ajde de u februaru i secam se ali sto je najgore kazu jos par dana ovako. Jeste jedne godine bilo toplo da su ljudi bacali kvarno meso iz salamure ali da li je to bio januar ne secam se. Mislim da je to bilo kada se masovno klalo za 29.09 pa onda ugrejalo ali ovako toplo prvih dana u godini...
 
Poslednja izmena:
Za Bozic 1998. je bilo jos toplije. A sto se tice zimske vlage, kisa nek pada kol'ko 'oce, samo da ne bude belog sranja.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh