Vozačka dozvola F kategorije

Meni ističe vozačka u februaru,kada sam bio da pitam rekli su može mesec dana pre,e sada kada prođu praznici idem da vidim pa ću vam preneti šta sve trteba.
:ppozdrav:
 
Ja sam čuo da će se ove godine menjati vozačke dozvole,pa ljudi koji imaju B kategoriju a bave se poljoprivredom podneće zahtev za F i dobiti je,bez nekog dodatnog polaganja.
 
ljusha je napisao(la):
Ja sam čuo da će se ove godine menjati vozačke dozvole,pa ljudi koji imaju B kategoriju a bave se poljoprivredom podneće zahtev za F i dobiti je,bez nekog dodatnog polaganja.
bilo bi malo previse da svi nagrnemo o5 na polaganje...
 
Ne mogu se komšija vući tri prikolice, jedino ako nisi mislio na voz i vagone, traktor i 3 prikolice :nono: u Australiji možda ali kod nas jok!
 
Išao sam 29. decembra da produžim B dozvolu (istekla još u februaru a nisam video :D ), pa sam pitao da li mogu kad sam već tu da odmah dobijem i F. Odgovor je bio da još uvek ne može.
 
Ja bio prošle nedelje da se raspitam za tu F kategoriju. Ljubazna službenica sa druge strane stakla mi je rekla da nema nikakvih informacija o ovom pitanju, čak štaviše, ja sam prvi koji je pitao o dodavanju "F" na "B" :haha:
 
Meni F katrgorija istekla 98 god , i pre neki dan sam bio u supu i rekli da uplatim 650 din taksu i dve fotografije, to je to
 
Jonel je napisao(la):
Meni F katrgorija istekla 98 god , i pre neki dan sam bio u supu i rekli da uplatim 650 din taksu i dve fotografije, to je to
Da li ti je istekla baš F kategorija ili ona dozvola/potvrda PSP sa kojom je bilo moguće voziti traktor?
 
Farmer II je napisao(la):
Jonel je napisao(la):
Meni F katrgorija istekla 98 god , i pre neki dan sam bio u supu i rekli da uplatim 650 din taksu i dve fotografije, to je to
Da li ti je istekla baš F kategorija ili ona dozvola/potvrda PSP sa kojom je bilo moguće voziti traktor?
Istekla mi dozvola F kategorije ona prava za traktor a ne ptvrda
 
Ja imam polozeno PSP dali cu morati da polazem testove kad budem polagao za F.
 
lazar je napisao(la):
Ja imam polozeno PSP dali cu morati da polazem testove kad budem polagao za F.

ja sam polagao za F 2004. godine i tada sam vozio samo voznju sa prikolicom, nisam trebao testove jer sam imao psp...
kako je sada po novom, nisam siguran, ali verovatno je isto! :cao:
 
vlada_popov je napisao(la):
lazar je napisao(la):
Ja imam polozeno PSP dali cu morati da polazem testove kad budem polagao za F.

ja sam polagao za F 2004. godine i tada sam vozio samo voznju sa prikolicom, nisam trebao testove jer sam imao psp...
kako je sada po novom, nisam siguran, ali verovatno je isto! :cao:
hvala,provericu sutra u auto školi
 
Rekoše da je pokriva, tj ko ima B daće mu i F,bez polaganja, samo da se plate neke takse, tako je bilo kad sam se ja informisao, neznam da li ješto promenjeno :sta:
 
Ja sam se raspitao u SUP-u Kucevo pre nedelju dana i oni su mi rekli da jod nisu dobili nikakva obavestenja,i da jos nije moguce izdavanje dozvole za volzaca traktora F na osnovu B kategorie :sta: :sta:
 
Drugar danas izvadio novu dozvolu. U staroj je imao sve kategorije polozeno i u novoj su mu popunili sve. Ima ih oko 13 14 neznam tacno.
 
lazar je napisao(la):
vlada_popov je napisao(la):
lazar je napisao(la):
Ja imam polozeno PSP dali cu morati da polazem testove kad budem polagao za F.

ja sam polagao za F 2004. godine i tada sam vozio samo voznju sa prikolicom, nisam trebao testove jer sam imao psp...
kako je sada po novom, nisam siguran, ali verovatno je isto! :cao:
hvala,provericu sutra u auto školi
.....ja sam se raspitao u SUP Zrenjanin i rekli su mi da dojem za 7 dana da donesm PSP dozvolu i licnu kartu i da izvadim za F katgoriju....
 
Nazad
Vrh