Volvo BM814

2a0jl1t.jpg
evo i moj volvo
 
Evoga i moj volvo sa drugarima
34teij5.jpg
5b9ov6.jpg
2vd07yf.jpg
r28ahx.jpg
2egaf0j.jpg

Post je spojen: [time]среда, 24. новембар 2010. 10:48:06 CST[/time]
_________________________________________________
eq4l13.jpg
mn0to4.jpg
2vw6440.jpg

E volva sam platio 6500 e
i evo do sada uzorao sam 75 jutara za 10 dana
slikacu ga po lepom danu jednom pa cu postaviti sliku malo je prljav slikan je kad sam stigao sa njive
 
Pa ja mislim da ima oko 130 ks to je motor TD 50 B pa sad koliko ima konja ne znam tacno .
Mada tai plug sto vucem sa njime malo je los to je stari kvederland plug zahvat po glavi 40 cm mada se sav krivi pa ko od sale skida. 1,4 m .
 
Ako je to originalni motor trebalo bi da ima 147ks. Malo mu je mali taj plug?
 
Jel ima delova za njega? U mom kraju nema ni jedan ovakav traktor...
 
Ima u Novom Sadu prodavnica originalnih delova, mada mislim da za njih ni nema kineskih delova. :sta:
 
Sto se tice delova motora to ima nije problem .Lezjevi i semerinzi isto tako ima ih .Hidraulika ko hidraulika danas postoje servisi za to i sve se remontuje ,gumice se rade po uzorku ni to nije problem .Jedino delova menjaca ne znam da li ima ali ako zaskripi bas nesto moze se i to praviti .
Ja sam uz ovaj traktor dobio i jos jedan kompletan bez motora i na njemu cu na leto probati da remontujem menjac pa cu videti ako nesto sem lezajeva moze da se nabavi .
 
isidor je napisao(la):
Sto se tice delova motora to ima nije problem .Lezjevi i semerinzi isto tako ima ih .Hidraulika ko hidraulika danas postoje servisi za to i sve se remontuje ,gumice se rade po uzorku ni to nije problem .Jedino delova menjaca ne znam da li ima ali ako zaskripi bas nesto moze se i to praviti .
Ja sam uz ovaj traktor dobio i jos jedan kompletan bez motora i na njemu cu na leto probati da remontujem menjac pa cu videti ako nesto sem lezajeva moze da se nabavi .
Lako je tebi da remontujes kad u blizini imas Dodika majstora :ppozdrav:
 
nikola indjija je napisao(la):
isidor je napisao(la):
Sto se tice delova motora to ima nije problem .Lezjevi i semerinzi isto tako ima ih .Hidraulika ko hidraulika danas postoje servisi za to i sve se remontuje ,gumice se rade po uzorku ni to nije problem .Jedino delova menjaca ne znam da li ima ali ako zaskripi bas nesto moze se i to praviti .
Ja sam uz ovaj traktor dobio i jos jedan kompletan bez motora i na njemu cu na leto probati da remontujem menjac pa cu videti ako nesto sem lezajeva moze da se nabavi .kakav dodik majstor ja to sam radim sa mojim prijateljem bata zokijem .kod mene se nije ni jedan majstor dosad nije ovajdio .
Lako je tebi da remontujes kad u blizini imas Dodika majstora :ppozdrav:
kakav dodik majstor i koje uopste taj .To ja sve sam radim sa mojim prijateljem bata zokijem .nisu se kod mene majstori ovajdili u avliji .
 
isidor je napisao(la):
nikola indjija je napisao(la):
isidor je napisao(la):
Sto se tice delova motora to ima nije problem .Lezjevi i semerinzi isto tako ima ih .Hidraulika ko hidraulika danas postoje servisi za to i sve se remontuje ,gumice se rade po uzorku ni to nije problem .Jedino delova menjaca ne znam da li ima ali ako zaskripi bas nesto moze se i to praviti .
Ja sam uz ovaj traktor dobio i jos jedan kompletan bez motora i na njemu cu na leto probati da remontujem menjac pa cu videti ako nesto sem lezajeva moze da se nabavi .kakav dodik majstor ja to sam radim sa mojim prijateljem bata zokijem .kod mene se nije ni jedan majstor dosad nije ovajdio .
Lako je tebi da remontujes kad u blizini imas Dodika majstora :ppozdrav:
kakav dodik majstor i koje uopste taj .To ja sve sam radim sa mojim prijateljem bata zokijem .nisu se kod mene majstori ovajdili u avliji .
Iz Elemira pravi majstor
 
toshiba je napisao(la):
Nego reci ti nama, jel bucan ili nije :sta: :sta:
Ma to je udoban traktor barem moi je takav stavljeno mu je sediste od nekog mercedesovog kombija podesava se kako ti odgovara fino je iztapaciran ususkan sa gumom debelom po patosu .sto se tice buke mogu reci da nije bucan osim ako ga peglas pun gas na 2300 obrtaja onda malo vristi ko i svaki ja mog vozim na 1800 ortaja cetvrtom brzinom u oranju i mogu ti reci da je relativno tih planiram, da mu ugradim neki kasetofon.
 
Nazad
Vrh