Virtemberg Ovce

  • Začetnik teme aleksandar
  • Datum pokretanja
da li neko zna kako se dobija za povracaj dela sredstava za kupovinu umaticenog stada ovaca..dosta njih mi rece da se povracaj moze dobiti,pa reko da l neko ima iskustva sa tim
 
Malo slika od jutros
P.S. sarene nisu moje

e6vtjp.jpg


r8751s.jpg


2ekjc5e.jpg


okzgg7.jpg


sqh9xu.jpg


wk4obl.jpg


dyks9j.jpg



30bz9tv.jpg


2psinpw.jpg
 
Lepe ovčice.nema šta. Rajko momak je odakle? A gde su jagnjad? Čuo sam da dogovaraš muško jagnje jednom cenjenom članu stočarske sekcije ovog foruma.
 
Rajko od Slavice? Po oglasima su slike sa.njihovim grlima onako. Ovaj tvoj lepotan. Nadam se da ce se ovaj profin tj rambov dobro kod mene uklopiti.
 
poz drage kolege ovcari!Ja sam dejan neki me ynaju neki i ne ali nema veze!imam neke ovce nesto malo maleyi su u pitanju ali razmisljam da uzmem WIRT da pocnem da dryim pa me zanima ako neko ima ovnica umaticenog ustvari jagnje da mi se javi na pp da skocim da vidim naravno da bude blizi meni !resio sam da pocnem od muskog jagnjeta pa kasnije polato da uyimam i zensku.hvala sto ste me saslusali!
 
Mozda bi ja imao neku opciju muškog jagnjeta od umatičenih roditelja. Rado bih ga menjao za dva neumatičena muška bela jagnjeta u opciji kila za kilu. Ojagnjen u oktobru, ima verovatno oko 60 kg i odlicne gradje, njegova sestra je ispala odlična velika dviska. Jedina mana, nije kupiran rep jer je planiran za klanje, ali bi ga rado menjao za dva manja(25-30kg) jer je vec dosta veliki za slavsku pečenicu.
 
Poslednja izmena:
pomoc....gde mogu da kupim dozator za davanje lekova ovcama i po kojoj ceni...unapred zahvalan
 

- - - - - - - - - -

poz drage kolege ovcari!Ja sam dejan neki me ynaju neki i ne ali nema veze!imam neke ovce nesto malo maleyi su u pitanju ali razmisljam da uzmem WIRT da pocnem da dryim pa me zanima ako neko ima ovnica umaticenog ustvari jagnje da mi se javi na pp da skocim da vidim naravno da bude blizi meni !resio sam da pocnem od muskog jagnjeta pa kasnije polato da uyimam i zensku.hvala sto ste me saslusali!

Baci pogled na video snimak.Dodjes, biras,kupis,komsija.

- - - - - - - - - -

Mali Austrijanci:

t7odfn.jpg

2dulffo.jpg

egvcig.jpg

2v1x1ue.jpg

etxjkn.jpg

10ckp4g.jpg

2hoe6w1.jpg

2u59j6s.jpg

2ldy2v4.jpg

flj5up.jpg

wiwtph.jpg

2zspoqx.jpg

992cn7.jpg
 
sosara lepi nema sta.samo sada cu nesto da kazem samo bih voleo da se odgajivaci wirta ne ljute.o ukusima se ne raspravlja!ipak sam se odlucio na il de france danas sam i kupio jedno musko,a sad trayim i jedno zensko.
 
Piksi trudimo se da budu lepi i negovani,kao kucni ljubimci.
Naravno kolega da nema ljutnje,svako bira ono sto mu se svidja,u krajnjem zbiru svi volimo i gajimo ovce.
 
sosara preporucio sam te danas jednom mom prijatelju koji drzi wirt.rekao sam mu da su ti dobra jagnjad a njemu treba ovnic!e sad dal ce nesto hteti videcemo uglavnom poslao sam mu snimak i slike pa da vidi!poz
 
Bogami ovaj desni momak za pohvalu, grudi i sirine. Iskreno vise mi se svidja od mladjih. Inace Sosara sve pohvale, vidi se napredak i potencijal.
 
Nazad
Vrh