Virtemberg Ovce

  • Začetnik teme aleksandar
  • Datum pokretanja
postavi slike ovna i šiljegica pa da vidimo
 
50 godina nacionalne elite virtemberg rase u D
2e2hrnr.jpg
 
Jel to izložba i aukcija od 17.1.? Ako imate jš nekih fotografija bio bih Vam zahvalan da podelite sa širom publikom. :ppozdrav: Ono što se vidi odstraga je za svaku pohvalu...
 
Ovde je prikazan visedecenijski rad.
Naravno da su sve ovo odlicne zivotinje koje vrede dosta novca ali kad se sve sagleda koliko je rada ulozeno ne samo od strane odgajivaca vec i od strane raznih drugih institucija onda to i nije tako mnogo novca kad treba da se izdvoje 2-3000 za prvoklasne ovnove
2808glh.jpg


- - - - - - - - - -

2uidy54.jpg
 
Predpostavljan da su datumi kad su ojagnjeni.

- - - - - - - - - -

Predpostavljan da su datumi kad su ojagnjeni.
 
:bravo:Dobri i 4 i 5, svaka čast. Ja opet ne mogu da poverujem da idu na izložbu, slikanje ili šta već, a nekima prljave noge, kao da su bili na nekoj paši. A kod 4 i 5 sve suvo, belo, milina. A da su lepi, kao lutke su. Ma sve bi ih poželeo u stadu:bravo:
 
Jeste dug, ali je i stao tako da još to bude naglašeno. Bogami ne bih žalio para za ovakvo nešto, ali treba imati životinje da se sve to iskoristi. Možda jednog dana da se organizujemo, dogovorimo i prošetamo sa par hiljada evrića i kupimo nekoliko ovnova, pa rotacija :ppozdrav:
 
Izbrisa se deo posta. Ja uzimam ovna pod brojem 14 kada su 4 i 5 već rezervisani. Kada se budemo rotirali sa ovnovima doci ce red i na 5 kod mene.:haha:
 
Nazad
Vrh