Video igre sa temom poljoprivrede

farmer simulator 2009.Koja minimum konfiguracija koja treba da bude da bi se igrala igrica , posto ja imam krntiju iz 2002.
 
Ako si mislio na Farming simulator 2009, onda je ovo minimalna konfiguraija neophodna za kotrljanje igrice:

System requirements:
Windows XP or Vista
2.0 GHz Intel or equivalent AMD processor
1 GB RAM
Nvidia Geforce 6800 Series, ATI Radeon X850 or S3 Chrome 430 GT graphics card (minimum 128 MB VRAM)
Sound card
Download-Size: 220 MB
Installation-Size: 1 GB

Important Note: This product requires the Shader Model 2 which is a feature of your Graphics Card. Please make sure that yours is equal to or higher than the cards mentioned in the System requirements below.
 
farming simulator ne radi na visti ja imam vietu na lap topu i farmr slimulator 2009 nece da radi !!
 
Nije do Viste. Koji ti je laptop i koju graficku ima u sebi? Graficka mora da podrzava Shader Model 2 da bi igra radila.
 
Nikola_91 je napisao(la):
msi znam samo da ima integrisanu graficku!!! i da mi ona smakne 256 rama!!! :udri:

Ako ti je grafika integrisana na ploci, onda od igrica nema nista (od novijih, starije bi mozda i mogao da kotrljas na low podesavanjima) ali zato je duzi vek samog racunara. Laptop racunari inace nisu predvidjeni za igrice, medjutim, danas svi proizvodjaci masovno, a u skladu sa zahtevima trzista, ugradjuju budzene graficke kartice u laptopove sa 256MB, 512MB, pa i 1GB VRAM-a koje cak i naknadno seruju sa sistemskom memorijom. E sad, s obzirom da je laptop jedna relativno mala spravica (moj je 15.4"), sve te komponente nabijene su na relativno malom prostoru. Sto je graficka jaca, to se vise greje i svojim radom opterecuje druge komponente sto drasticno skracuje zivotni vek racunara. Moj laptop ima ATI-jevu graficku HD2400 serovanu na 256MB i grejao se ko nenormalan (temperatura procesora i GPU diode dolazila do 90 stepeni) pa sam morao da mu dokupim postolje za hladjenje. Kupio sam ga pre nekih godinu i po dana i da sam tada znao ono sto danas znam nikada ne bih jurio da kupim laptop sa sto boljom grafikom.
I jos jedan savet, instaliraj mu Windows 7, radice neuporedivo bolje nego na Visti i manje ce da se greje. Pozdrav! :ppozdrav:
 
a ima li neki stariji farming simulator koji mozeda radi na krntiji od 1,7 GH i 1,25 GB rama i gforce 5100 :sta:
 
tek sad sam nasao ovu temu... sve navedene igrice sam imao i igrao...
ali na prvom mestu je LS09 na drugom LS08 modova ima na netu, stoka se nekupuje... :cao: ogroca je extra, ako imate pitanja u vezi nje, tu sam...
 
Odg: Šta ste radili danas ? 3

Lazaaa je napisao(la):
Evo sad smo sekli neki panj :cool: :cool:

Jel ima neko da se razume u igrice treba mi pomoc oko jedna sa zip fajlovima....Radi se o onom simulatoru za poljoprivredu itd.. :sta: :sta:
daj malo detalja... pa ti pomognem....
 
Odg: Šta ste radili danas ? 3

Lazaaa je napisao(la):
Evo sad smo sekli neki panj :cool: :cool:

Jel ima neko da se razume u igrice treba mi pomoc oko jedna sa zip fajlovima....Radi se o onom simulatoru za poljoprivredu itd.. :sta: :sta:
kom simulatoru ?
 
Odg: Šta ste radili danas ? 3

Ta igrica je na nemackom ? bas cu sad da je skinem da vidim kakva je... :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas ? 3

simulator 09 treba mi pomoc oko zip fajlova.

Instaliram igricu,Igrica se zove Landwirtschafts-Simulator 2009 i imam samo fendt traktore i kombajne i neke sejalice,plugove, i posle nekog vremena sam video na cd-u pise da ima claas chellenger .lemken i jos nekih masina ali su u zip fajlovima ja sma nekoliko tako tih zip fajlova otvorio i isao extract file pa u folder Landwirtschafts-Simulator 2009 (tj.gde je instalirana ta igra)a u tom folderu imajos nekoliko foldera (data i shared)e sada me zanima kako da instaliram sve druge masine ja isto uradim sa svim tim zip fajlovima ali kada krenem redom da ih instaliravam i to pocne da mi iskacu prozori u kojima pisu d aje takav fajl vec u u potrebi i da treba da ga preimenujem ili da ponistim sve to.e ali ja sam dobio samo nekoliko novih masina u igrici a sada me zanima kako sve te masine da instaliram i gde ... Azn Azn Azn

Hvala
 
Odg: Šta ste radili danas ? 3

te sve zip fajlove neraspakujes vec ih samo kopiras u my documents/my games/mods/ i trebalo bi da radi, ako nemas taj folder samo udji u idricu i trebalo bi da ga sam napravi, ali cini mi se da si vec bio u njoj, imas temu na forumu o ovoj igri, imas tamo i par sajtova za skidanje novih modova...
ubice nas urednici u OFF-u smo
 
jel zna neko neku igru na temu poljoprivredu a da moze da se igra na internetu ili u mrezi...kako bih bilo :D :D :D :D :D :D :D :D
 
Nazad
Vrh