Video igre sa temom poljoprivrede

Ovo je FS 2017,mnogo se razlikuje od 2013,al hvala ti.

Послато са GT-N7100 уз помоћ Тапатока
 
Malo da skraćujemo ove hladne dane :osmeh:
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
 
Zanimljiva nalepnica :osmeh: a šta si mu ovo zakačio na drugoj slici
 
Руска мапа, реко да накачим и неко њихово обележје...а ди ћеш боље него ли њихову заставу са византијским двоглавим орлом, добро малко рестилизованим....

На друго слици ти је Новгород из времена када је Владимир Сватославич, позантији као Велики Владимир владао истим као принц у периоду око 970 и неке године, који је увео Хришћансвто код Руса тј. Варјага, како су их Грци, Византинци називали. Варјаг или ти Викинг еј био народ који је основао кијевску Рус 862. године, а оснивачи су били из породице Рјурика, коме је и Владимир припадао. Владимир се оженио са византијском принцезом, сестром Василија 2 византијског цара, попримио је хришћанство, порушио сва паганска обележја и изградио на десеине цркава за време своје владавине. Па се сматра оснивачем руске државе. Варјази су чували дуги низ година византијске цареве, јер је Владимир помогао Василију 2 у борби за власт....

Варјази су нестали неколико векова касније, јер су се асимиловали са словенски мнародима, али су русијом управљали управ њихови наследници, па се руси поистовећују и са викинзима често, а што се може видети у првм годинама те русек државе и по опреми коју је њихова војсак имала, а која је била слична викиншкој

То је историја која је свима нама јелте позната:osmeh:...
 
Nzm za vas ali meni je bolja Fs 2015 nzm da li sam ja navikao ili sta je,ali sto kaze jedan clan pre 2-3 strane samo malo lickanja ja sam kupio 2017 i igramo povremeno ali vise igram 2015.
 
Imas na play store farming simulator 14 besplatna verzija i farming simulator 16 koji se kupuje

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh