Video igre sa temom poljoprivrede

nista ne ekstraktuj samo kopiraj tamo kako skines mod a i ne radi bas svaki mod ... sad bi ti najbolje bilo da izbrises sve iz tog foldera pa ponovo ubacis kako treba :ppozdrav:
 
Evo ga ubacio sam... koji pakao preci na Ferdzu i Rakovicu:haha:, ali zato zmaj prikolica izuva koliko je bolja od ovih u igrici. Jel ima negde modova malih zmaj kombajna? Hvala jos jednom buraz.
 
Ej pa meni bas baguju modovi:sta:. Sa z142 dok sam dosao do njive poludeo sam, rakovica je toliko spora , a koce i seckaju svi, cak sam probao da obrisem one postojece modele ali slaba vajda. Jel ima neko resenje? Daj neki mod koji ne secka.
 
@Dzogi_89...skines utorent,programcic koji skida torente i mislim da sam okacio na prosloj strani torent..
@Fanste bg...obrisis sve modove,svanji detalje na low tj sve poiskljucivaj i smanji antialiansin isto sve na nulu..i po meni ti nasi modovi su mi bezveze..naspram nekih strani,mislim ima ok nasih npr zmaj143,imt 577 ali previse detalja..evo probaj ovaj mod pa javi jel ti i dalje baguje,al znaci samo sa ovim modom pokreni igricu http://www.ls-uk.info/downloads/29/14008
 
Hvala druze, skinuo sam neki komplet sa IMT traktorima, par njih ne baguju ok su, ali zmaj 143 je predimenzioniran, ne vidim gde ide, u transportu udavi ali zato vrsi brze od Fahra:osmeh:. Jbg zanimljivije mi nekako sa ovim nasim modelima, jos da ubacim komsiju kako psuje dok vari i komplet prica :). Sad cu da probam ovog Belarus-a.
 
Cek,pri pokretanju igre ti izbaci neku gresku?ili pre nego sto instaliras ti trazi serial broj?ako je posle instalacije pri pokretanju onda ti treba crack..
 
....
2mmidza.png

xkn50l.png

2zf0ens.png

n70x.png

ncb714.png

x3s8k5.png

2qlvn7l.png

2qjk64y.png

330snqb.png
 
Jel nije problem da mi das link ove prikolice za bale? jel sama tovari ili?
 
Pozz, vec duze vreme igram farming simulator 2011, i poceo sam da skidam modove ali
nemogu da ih ubacim u igricu? Na prethodnoj stranici sam procitao da trba samo da MOD
samo zalopim u folder mod za igricu, ali nemoze kopi paste, vec ima samo ekstrakt? kako da ih ubacim
 
Nazad
Vrh