Vesti i obaveštenja

Dobro jutro. Kada sam pisao na mnogim portalima su me nazivali LUDAKOM i kako mogu da tako nešto uopšte i pomislim da se tako nešto može desiti.Ovo nije spin nego sušta istina a šta nas sve još čeka to će polako da izlazi na videlo i zato neću u EU neću u nato i STO bando lopovska.:zli::zli:
 
Poslednja izmena:
Tako je to kada ljudi gledaju u zastave, slusaju govorancije, a ne vide ono sto im je ispred nosa na izvolte, ali nece niko da radi, ne kaze se dzabe gora lenjost nego bolest.
 
A o pečenim prasićima da i ne govorimo – nagrabusili smo ako PETA sazna da se ovde peku celi prasići.
Kada sam bio u Nemackoj, lepo smo otisli u mesaru, kao neka pijaca u zatvorenom, vise celi uredjeni prasici, izaberes koje hoces i odneses. Kako su meni rekli, mnogi od tih mesara su ustvari poljoprivrednici koji donose svoju robu, bude svezeg mesa, susenog mesa, kobasica, itd. Mediji svasta pisu.
 
Dobro jutro. Kada sam pisao na mnogim portalima su me nazivali LUDAKOM i kako mogu da tako nešto uopšte i pomislim da se tako nešto može desiti.Ovo nije spin nego sušta istina a šta nas sve još čeka to će polako da izlazi na videlo i zato neću u EU neću u nato i STO bando lopovska.:zli::zli:

Može tebi da bude nezamislivo da se većina naroda ( u EU npr) slaže da treba zabraniti rad i prodaju proizvoda kao "lijek " tj travara i sličnog . Postoji medicina , zdravstvene organizacije , pravila kako se odobravaju lijekovi , sve osim toga da bude zabranjeno za plasiranje na tržište . Eto ja se lično stim slažem a vjerovatno nisam jedini . Meni je npr čudno kako neko misli drukčije , al eto..
 
Kada sam bio u Nemackoj, lepo smo otisli u mesaru, kao neka pijaca u zatvorenom, vise celi uredjeni prasici, izaberes koje hoces i odneses. Kako su meni rekli, mnogi od tih mesara su ustvari poljoprivrednici koji donose svoju robu, bude svezeg mesa, susenog mesa, kobasica, itd. Mediji svasta pisu.
To su neki mini farmer. Kod nas na pijacama nema ni 10% proizvodjaca, sve sam nakupac. Ako proizvodjac izadje na tezgu ko ce da mu radi kod kuce. Kakva crna eu, pa lome nam vrat I ovako, tek ako nekada udjemo. Koliko to mi imamo robne razmene sa njima?
 
Nebitno koliki su farmeri, to sam napisao na racun te recenice u tekstu. Kao nema prasica, nema pecenja rostilja, nema ovoga, nema onoga, a ono ima.
 
Nisam ja nisam spominjao kako zivi ciji seljak, vec da mediji svasta pisu, nisi ti dobro ukapirao, ali nema ni veze, da ne pravimo chat :ppozdrav:.
 
Pusti ti nemačkog seljaka,kako živi bigarski i rumunski seljak
mi ako nekad uđemo u tu eu (nadam se da nećemo) sigurno nećemo dobiti uslove kao nemac
mi njih interesujemo kao tržište ne kao prizvođač
Trziste za njihov skart,viskove i robu pred ili cak sa istekom roka.Kao proizvodjaci smo im potrebni za robu koja im je deficitarna i u slucaju neke nestabilnosti na trzistu.Sebe ce namiriti tom nasom robom ne pitajuci dali je ista i nama potrebna.Ocu reci da moramo izvesti ono sto im treba,a uvesti ono sto im je visak.Da li je to fer saradnja suvisno je diskutovati.Npr secer je za vreme najvecih sankcija isao za Nemacku.To im jednostavno treba.Sa druge strane smo uvezli mleko u prahu i unistili nase krave bas u trenutku kada su u Briselu prosipali mleko.:osmeh:
Meni takav prijatelj ne treba.Bolje ga je imati za ne prijatelja.Makar znas na cemu si.:haha:
 
Bilo bi suvišno da bilo šta dodamo na ono što je izvesni Miro iz Splita napisao u komentaru na jednu od brojih vesti posvećenim utakmici Srbija - Albanija.

Momak, bar iz našeg ugla, rekao je sve. Efektno. Iskreno. Neutralno. Njegov komentar objavljen je na portalu B92.

Mi vam samo prenosimo njegov komentar u celosti..."Posvećeno korisniku Komshija Hashim".

"Ja bi tebi od srca čestita.

Ovo je povjesni dan za veliku albansku naciju. Izveli ste prvi let u povjesti albanskog naroda. Cili svit slavi braću Wrght, a vi sad možete slavit braću Rama.

Je daje malo čudno što ste za povjesni albanski let odabrali susjednu zemlju i da je to bespilotna letjelica, ali ni Amerikanci ne šalju odma na Mars žive ljude, polako i za koju godinu imat će te čovika koji se otisnija u nebo.

Jučerašnji dan velika Albanska nacija može slavit ka dan osnivanje Albanskog ratnog rakoplovstva i protuzračne odbrane.

Sinko Božji, ovo šta ste vi napravili u Beogradu je dno dna, ja da san na tvom mistu bi se pokrija ušima i ne bi pustija glasa od srama, a vi slavite. Šta slavite?

To šta je idiot svjesno stavija glave vaših sportaša na panj? To šta je ovo moglo završit krvoprolićen da nije bilo srpskih nogometaša? Ma, šta slavite da mi je znat?

Malicioznost i provokaciju u kojoj van nisu bitni ni sport, ni moguće posjedice koje će izazvat ta provokacija...

Zamišljan, šta bi se dogodilo na Maksimiru na utakmici između Hrvatske i Srbije da je ovakav avion ponija kartu velike Srbije. Ma, ne bi kume osta kamen na kamenu od srpske ambasade.

Samo, šta ni mi Hrvati, a ni oni Srbi, ne možemo ovako nešto blesavo i detinjasto smislit.

Sram vas može bit. Ne zbog ove provokacije, nego zbog reakcije vaših igrača i vaše nacije. Slavit to šta ste nekog uspili uvridit mogu samo jadni i mali ljudi.

Moja velika podrška srpskim nogometašima koji su se pokazali velikim ljudima i sportašima!"

Miro Split, 15. oktobar 2014. godine, 18.36.


- - - - - - - - - -

Al im je kazo,svaka mu cast.:osmeh:
 
Ovi pozajmili sliku mog torpeda i sejačice.

srb-seik_620x0.jpg
 
Nazad
Vrh