Uzgoj paprike -opšta tema

  • Začetnik teme oblak
  • Datum pokretanja
prskao jedno za drugim...pise a i zastitari kazu nemesa se tecni bakar sa drugim fungicidima.mada tebi verujem da si bombirao
Ma mnogo mi znaju ti zastitari. Funguran+Mangogal se mesa i mora da se mesa da bi imao efekta. Tako i Everest sa fungicidom. Oni kazu za Everest nemoj da ga mesas ni sa cim. Pa lepo pise za njega sa cim se mesa.

Sent from my SM-T110 using Tapatalk
 
Da li neko ima predstavu kakvi su ono krugovi na mojoj paprici Ovaj Hitmanle kad okači slike i sam zaboravim šta sam pitao


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja korostim pestanova na 10cm i prezadovoljan sam isti pritisak kod crevo i na kraju ali je duzina 165m na pola. Nzm bas da je na 20 dobro za papriku. Koja je tebi duzina?

Sent from my SM-T110 using Tapatalk

Zasto ne bi bilo dobro na 20 cm? Ja sam ranijih godina radio na 30 i bude dobro. Uzimas trake u skladu sa duzinom redova... uklapas litrazu i raspored kapljaca. Bitno da dobijes dovoljno vode i na kraju. Nikakva mudrost

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
Zasto ne bi bilo dobro na 20 cm? Ja sam ranijih godina radio na 30 i bude dobro. Uzimas trake u skladu sa duzinom redova... uklapas litrazu i raspored kapljaca. Bitno da dobijes dovoljno vode i na kraju. Nikakva mudrost

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
Kad posadis papriku kolko treba da drzis vremenski da bi svuda bilo mokro ako je kapaljka na 30?

Sent from my XPERIA M2 using Tapatalk
 
Da li neko ima predstavu kakvi su ono krugovi na mojoj paprici Ovaj Hitmanle kad okači slike i sam zaboravim šta sam pitao


Sent from my iPhone using Tapatalk
Slikaj celu papriku da vidimo kako izgleda, ne deluje kao neka bolest koja se siri niti kao balterioza. Ako je uradjena zastita od samog pocetka ne bi trebalo da ima ovo.

Sent from my XPERIA M2 using Tapatalk
 
Merak, u plasteniku.
f2f322f1ee445a89905fec9aafeece42.jpg


Sent from my XPERIA M2 using Tapatalk
 
Kad posadis papriku kolko treba da drzis vremenski da bi svuda bilo mokro ako je kapaljka na 30?

Sent from my XPERIA M2 using Tapatalk

Bude to sve mokro ne sekiraj se. A vremena ima pa kad zalije... Sad su se pojavile pestanove trake od 3 l/h/m sa kapaljkama na 20 cm, dotle je jedino resenje za dugacke redove bilo 3,6 na 30

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
Ja jesam jednom do sada. Pola grama po biljci. Kad sam uocio prve male plodove jos nije cvet otpao sa njih ja sam dodao kalcijum

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh