Uzgoj paprike -opšta tema

  • Začetnik teme oblak
  • Datum pokretanja
Ajde Nebojša ne drami osušiće pa ćeš zabosti papriku na vreme...:ppozdrav:
Kod mene rasad još mali jbg opet sam zakasnio..
 
Ove godine je svuda nesto "saren" rasad. Kod mene jedan deo mozes saditi a ima ga nestimicno nece do nove godine :D

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
Finito :) Za rasad nzm sta da kazem, moj je prerastao. Nadam se da ce biti sadnja oko 19-20tog.
a7c610d198853f4d9f7839949637d287.jpg


Sent from my XPERIA M2 using Tapatalk
 
Upravo tako Nebojsa. Rasad mi je mnogo neujednacen...nikad gora situacija. Da stvar bude jos gora tretirao sam rasad kao i obicno...bakar i nesto protiv vasi i grinja. Ali...rasad je bio neujednacen...e ovaj sto je bio mali je nadrljao...poceo da zuti...da crkava...stagnira. nekim sam ga aminokiselinama prskao i zalivao i dodao malo kroz zalivanje i 3x20. Izgleda se odmah poceo oporavljati...sta je uticalo na to da mi rasad bude tako neujednacen nemam pojma. Ali mislim da je hladnoca.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Kod mene u kontenjerima superijor seme nejednako bože sačuvaj,čupana rasda domaće seme iz Despotova 15 dana kasnije sejano jednako ko jedno
 
Ovo je moje seme..svake godine ostavljam i extra je. Do vremena je...hladno. mrazevi bili. Lozio sam malo ali jbg...slikacu sutra. A definitivno ga je oprljio bakar ili topeki.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Mozda joj postaje tesno. Ja sam moju u rasadniku otkrio pre 7-8 dana. Poneka liska ima ljubicastu nijansu, dal zbog hladnoce ili je nesto drugo.

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2
 
Ja sa plastenickom za sada nemam problema, ima lepu boju. Bilo je naznaka sive pegavosti i botritisa ali je pre neki dan uradjena zastita.

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2
 
Ako ti je za utehu ni kod mene nije bolja situacija. Sta cu kud cu, nemam pojma. Kako cu postaviti foliju i kap po kap pojma nemam.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh