Utovarne kašike i utovarivači

Da ta firma na utrinama se zove ADUT Vlasnika zovu Berza ali nisam siguran da rade sve vrste, znam da prave prednje kasike a za grajfere nisam siguran! A za Idas salas znam nego sam tek sad primetio temu! Vlasnika zovu po nadimku Bata!
 
Adut radi i vučene tanjirače. Ja sam hteo da radim kod njih osovine kad sam proširivao tanjiraču , ali sam odustao pošto ih oni vare . Napravio sam nove osovine u Termometalu , Sale nabavio dobar Č , a krajeve mi je rastukao matori Albok .
 
Da baš prava stvar . Mogao bi se tu nabaciti disel motor i betonski tegovi i može da radi bez traktora !
 
Nesto veoma slicno proizvodi Botos iz Ade na principu vucenog sa rudom na otvaranje kao berac
 
znam da proizvodi adut V iz utrina ,i ovaj se otvara kao berač mislim ruda se pomera
 
ja moj ne prodajem ,pa imaš jednu fotku ali mogu čuti kod jednog kolege jel prodao znam da je tražio 800 ili 900evra ako odlučiš daću ti njegov broj
 
treba mi da kupim kasiku za utovar uglja koja se montira na IMT 539.Da li neko moze da mi pomogne.Unapred hvala
 
Nazad
Vrh