Ursus

Ne planirano naletim i kupim tegove prednjih tockova za 360,imaju ukupno 60 kg.Nije losa stvar,mada se sad malo teze mota...

- - - - - - - - - -

Znam da nije po propisima pisati post za postom,izvinjavam se...ali moram..
Ursus sa dv,
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
Ima jos slika ako treba samo kazite..
 
"Stavi pravu stvar na pravo mesto".



Konacno sam danas montirao tegove u prednje tockove. Sad videh da je Dzogi napisao da su 60 kg, a ja ove nisam merio. U onu knjigu za C 360 pise da su oko 80 kg i tacno moram da ih skidam da premerim tezinu.
 
Jel probao neko vuci pneumatsku sejalicu 4 reda sa ursusom 335??

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Jel probao neko vuci pneumatsku sejalicu 4 reda sa ursusom 335??

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

Moze ako ti je dobra hidraulika (nadam se da se radi o olt ili nodet sejalici, a ne o ovim novim teskima). To sto dize nije problem, ali setva naravno 1... mada mislim da i za ferguson je prva brza prava mera za setvu - bar kod nas tesko da se moze tako lepo pripremiti, da bih picio brze (naravno petobrzinci su u prednosti).
 
Moze ako ti je dobra hidraulika (nadam se da se radi o olt ili nodet sejalici, a ne o ovim novim teskima). To sto dize nije problem, ali setva naravno 1... mada mislim da i za ferguson je prva brza prava mera za setvu - bar kod nas tesko da se moze tako lepo pripremiti, da bih picio brze (naravno petobrzinci su u prednosti).
Da, radi se o nodetu..
Mozda cu da kupim, ispala mi povoljno, do sad smo sejali sa komsijinom, isto 4 reda, 560 se igra sa njom ali nisam je nikad kacio za ursusa.
Ja mislim da bi je on tesko 2 i vukao, cak i da moze, verovatno bi bila velika brzina.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Borislave jos ga nisam probao. Ovo sam danas montirao i onda sam imao neki drugi poso da zavrsim i tako. Narednih dana kad dobijem vreme treba da izvlacim neke hrastove grede i trupce topole pa cu da vidim kako se ponasa.
 
Aco,nema sta da meris,ja ih imam,i teski su ukupno 80kg,jedan polu mesec-teg ima 20 kg,ne muci se bezveze radi merenja da ih skidas,jedino nije dobro sto brze cepaju gume,a samim tim teze se ursus ispravlja,u transportu kada nema tegove na tockovima skakuce ko jarac,na volanu za nijansu tezi,eto toliko,pozzz
 
Zahvaljujem Kole. Planiram da mu stavim nove gume napred jer su ove vec pri kraju. Bas zbog tog skakutanja ko jarac sam i stavio tegove, a malo tezi upravljac cu nekako da savladam.
 
Au Borislave,ovo vise deluje kao da su monofazni osiguraci nego trofazni,ahahaha,svaka cast,velik pozdrav.
 
Nazad
Vrh