Ursus

e ajde sad da podelim svoje neprijatno iskustvo sa kupovinom delova za URSUS , Sajt je ursus srbija doo leskovac. toliko lose iskustvo da nebih nikome pozeleo tako nesto, ali sledi im prijava za internet prevaru, znaci pricao sam sa likom dali imaju delove za ursus 11024 i on rece da imamo posaljem mu meilom sliku iz kataloga sa kataloskim brojem i on mi rece da ima to na stanju i da nije problem. cak sam mu sliku tog dela poslao i on rece da imamo bas to. cena je 16000 sa dihtunzima za menjac , i sutra stize garnitura dihtunga za c360, caure od c360 i spojnica od c360 zovem ih i sledi vrati nam , mi posaljemo nazad a posiljka nam se vrati nazad kao na odmoru su, sledi nejavljanje na telefon promena broja telefona javlja mi se lik i kaze na odmoru su da se javim kasnije i onda blokiraju moj broj onda ja zovem sa drugog telefona i javlja mi se lik kao on nezna nista da se javim pismeno i tako u nedogled, pisem mailom nista pokusavam da stupim u kontakt sa njima nista. Moracu da preduzmem zakonske mere.
 
Dejane to je stvarno bezobrazluk i prava prevara. Ne znam da li si pratio temu, ali vec smo pisali losa iskustva sa njima. Svakako su za izbegavanje.
 
pozdrav, napukla mi je tzv.truba odnodno deo izmedju trupa i reduktora na ursusu c-355 pa gledam sad kako da skinem to , odvio čafove al dalje neide, vidi se ogromni lezaj, da li treba radapciger ?
 
Juce prilikom oranja posle okretanja-isao napred-nazad cuo neobican zvuk i ubrzo i miris.Kad sam stao anlaser radio i vec poceo da dimi.Iskljucio masu glavnim prekidacem.Kabel od anlasera sto ide do bos brave i kabel od dugmeta za startovanje u zajednickom buziru od vibracija pao ispos poluge pedale kvacila sto je precvikao i napravio kratki spoj.Pregoreo i stator i rotor.



upload pic
 
A cime si to iznenadjen? Okretnoscu?
Meni se svidjaju samo bez kabine, a sa kabinom su mnogo tesni unutra.
 
Ima snage i to puno (barem ovaj) ide kao munja,jedino mi se ne svidja sto mora kardan da vrti zbog hidraulike... Sejao sam sa njim psenicu. Ovaj je bio sa kabinom... :)
 
Manjevicu, kabina je kao sto si do pre neku godinu imao na R 65. Za mene nije tesna a dosta sam visok.
Ja kad sam prvi put vozio 360 odusevio me menjac i naravno snaga. Menjac do samog volana pa ga saltam kao F 1, a dok nisam probao nije mi se svidjalo to resenje.
Kardan ne mora da radi da bi dizala hidraulika, to smo vec ponavljali vise puta.
 
I ja sam jednom vozio c 360 i mogu reci da je prilično okretan i pregledan. Parao sam (spartao) kukuruz. Znam da sam išao trećom brzinom - prilično lepo ide.
 
Manjevicu, kabina je kao sto si do pre neku godinu imao na R 65. Za mene nije tesna a dosta sam visok.
Ja kad sam prvi put vozio 360 odusevio me menjac i naravno snaga. Menjac do samog volana pa ga saltam kao F 1, a dok nisam probao nije mi se svidjalo to resenje.
Kardan ne mora da radi da bi dizala hidraulika, to smo vec ponavljali vise puta.
Ja sam isao da pomognem drugaru on mi je rekao da mora pa zato sam i napisao,a nisam pratio ovu temu tako da ne znam...
 
Pa mnogi vlasnici i ne znaju za to. Leva mala rucica skroz ka sedistu u krajnji polozaj. Menjac u brzinu i kad krene onda radi hidraulika. Kad hoce u mesto da dize onda reduktor izbacen, menjac u neku brzinu, pusti kvacilo i hidraulika radi.
 
Lj udi posto se kreccu URSUS 335 sa kabinom isprevan nije farban gume solidne prodo bi ga al neznam cene ...ovo po internetu nije logicno ima svasta
 
Koliko god da se krecu ja mislim da je bolje odma da ga prodas nego da cekas kasnije neke vece pare. Kakva je godina losa kad stegne zima prodavace ljudi visak mehanizacije dzabalesku. Mozda se i varam.
 
Nazad
Vrh