Uredbe za poljoprivredu 2011 god.

Pet dana si sedeo na blokadama i sada nemozes da stojis u redu?Ti si sada kao neki veteran iz rata?Jel trebamo mi koji nismo na bili na protestu da vam damo orden za vase zasluge?
 
Moj post se odnosio na laž države kako malo ljudi ima za subvencije i kako je mali broj ljudi protestvovao.
A što se tvog posta tiče sve si sam rekao.
Treba da te je sramota da tako nešto napišeš ne meni već svakom ko je tih pet dana odvojio od dece i porodice i tamo proveo kako zarad sebe tako i takvih poput tebe.
 
Bio danas oko 16h u Pančevu u trezoru da vidim kako stoje stvari , pravi se spisak , nema reda ,neće biti gužve , ja sam se prijavio na listu , tek u utorak u 8h stižem na red. Jes da su me prevarili jer prekjuče sam bio isto u trezoru i niko nije nagovestio nikakve liste . Ja sam 301 na spisku. Primaju po 150 zahteva na dan , po 50 na svakom šalteru ( 3 x 50 ).
 
Moj post se odnosio na laž države kako malo ljudi ima za subvencije i kako je mali broj ljudi protestvovao.
A što se tvog posta tiče sve si sam rekao.
Treba da te je sramota da tako nešto napišeš ne meni već svakom ko je tih pet dana odvojio od dece i porodice i tamo proveo kako zarad sebe tako i takvih poput tebe.

Ja sam izdvojio 4 meseca i šta sad.Gužve su zato što svi hoće taj novac što pre.To je odraz našeg mentaliteta.Taj 1% se odnosi na one koji imaju preko 30 ha a to je oko 8000 a ostalih ima još oko 70 000 a oni koji se ne subvencionišu,njih ima oko 700 000 gazdinstava
 
Mani se tih lupetanja oko brojeva gazdinstva.
Otkud ti znaš koliko kojih gazdinstava ima?Da ne radiš možda u centralnoj upravi za trezor pa znaš ili prosto nasedaš na izjave ljudi poput M.M.
 
Pre pola sata sam prošao pored uprave u Bečeju, gužva je velika.
Parking je pun auta i ljudi. Čekaju ljudi red za brojeve koji će se deliti ujutro oko 7h.
 
Kada se smeješ odgovori mi koliko u tvom selu ima takvih u odnosu na sva registrovana gazdinstva i sve će ti biti jasno.
 
Nazad
Vrh