UNISTENA MI JE ZEMLJA I POTREBAN MI JE SAVET ILI POMOC

Cici, ne bih da ti stajem na muku ali kako se ovo završilo ako se završilo. :sta:
 
Ma kakav OEBS, svasta.. Koliko sam shvatio, Vi imate medjusobno ugovorene obaveze, uredno potpisane i overene?
Ako imate ugovor , tim je i bolje za Vas , jer su u ugovoru sigurno unete klauzule , koje stite kako jednu stranu , tako i drugu stranu.
Naravno, uvek mozete da ih tuzite, i zatrazite da se parcela vrati u prvobitno stanje, pod sudskim izvrsenjem.Mozete , takodje traziti od suda da donese ''PRIVREMENU MERU'' To jest da vam obezbedi parcelu od daljeg unistavanja.I , na kraju , pokusajte sa van sudskim poravnanjem jer su oni i osigurani kod osiguravajucih drustava bas zbog takvih situacija, pa samim tim mislim da ne bi trebalo da ima problema
 
Ugovore nikako ne potpisivati na slepo samo vi i oni. Kada donesu ugovor neka ga ostve pa sa ugovorom kod advokata pa sta on kaze potisi ili napravi izmene pa im vratis na doradu. Tako je prosao jedan moj drugar 5 puta je nosio ugovor kod advokata i kad mu je ovaj rekao da moze da potpise onda je potpisao i nije imao problema sa naplatom stete. To ti je mafija dovoljno je da jedna rec umesto poceka recenice stoji na kraju i vec si propo. Zato prvo advokat pa tek posle potpis, kad on kaze sad moze.
 
Nazad
Vrh