Ugradnja hidro volana

Odem danas da kupim Mikronovu pumpu u Jusel u Sabac, cena sa zupcanikom komplet 20.400 rsd medjutim ja je raspakovao kad ono zemlja porekla Kina. U S.Mitrovici u Poljosu bez zupcanika Indijska 15.900 rsd zupcanik 2.500 rsd i na kraju nadjem Petroletku Trstenik u Staroj Pazovi bez zupcanika 21.000 rsd zupcanik 1.400 rsd naravno ima garanciju
 
Možeš da rešiš to i bez zamene klipa ako te ne mrzi i voljan si malo da zagreješ dlanove.
Skini onu dvokraku polugu sa rukavca, ono gde se spone kače, raspali jednu vatricu kovačku pa lepo još malo savij onaj gornji krak gde ide spona sa klipa. Savij samo ravnomerno obe krivine i gornju do spone i donju do rukavca. Da ti osa spone bude malo bliža osi rukavca, nadam se da si me razumeo.
I onda nemoraš ništa da menjaš imaćeš pun hod a neće se osetiti nikakva razlika na težini možda će se samo još brže motati
Ima smisla to sto pises, hvala na predlogu :ppozdrav: Imam jednu slomljenu takvu polugu i bas gornji krak u pola te krivine, skraticu je pa cu isprobati, ako daje zeljeni efekat onda su saviti ispravnu kao sto si predlozio.
 
Poslednja izmena:
Dzabe to sve kad kraj poprecne spone dodje do jednog od ona 3 srafa sto drze jednu stranu trapa. Resenje za taj problem imaju noviji trapovi koji imaju drugacije poluge.

2qd4txh.jpg
 
Kod mene dodje, mozda bude 1mm zazora. Snimacu kad budem palio taj traktor. Terao sam 577 sa trapom kao sa slike, mogu da kazem da je traktor okretan kao Rakovica i 539, ogromna razlika izmedju svih predjasnjih trapova i ovoga. Doduse, trap je isti, razlika je samo gore u tim rukama gde se kaci poprecna spona i klip. Dozvali se inzenjeri pameti posle jedno 20 godina pravljenja skoro pa istog traktora.
 
Nova pumpa, orbitol, klip i creva. Ajslang ostao potpuno isti, to mi bio uslov kada sam dogovarao sa majstorom, zbog toga je klip i isao sa strane. Na jedan ipo krug namota do kraja na jednu stranu. Inace radio mi majstor iz Gornje vranjske.
 
Majstor Buda mislim Arsenovic. Od koje ti majka familije, znam i ja dosta tamo, mladost mi tamo prodje.
 
U osnovi znam vecinu, naprimer dobar sam sa Milom farbarom, kum mi zivi blizu njega, majstor Tica.
 
Imam neku servo glavu mocnu TOYODA japansku sa pumpom od mercedesa ako nekom treba.
20171208_140359.jpg
[/URL][/IMG]
20171208_140528.jpg
[/URL][/IMG]
 
Nazad
Vrh