Tumosan

simke

2b8f2t.jpg
Simke aj nam malo rastumaci ovaj traktor,nigde nepise tezina,a cuo sam da moze u medjurednu obradu ,kolika mu je sirina ukupna u zadnjim tockovima,i klirens ako imas podatak,cena je 23 hiljade sa pdv ili bez pdv.
 
Da mu stoji auspuh ukoso prema napred onda bi bio kao fiat-agri,ovako ipak postoji mala razlika
 
Jel mozda ima neko ovakav 8095, sto je radjen po Fiatu?
Jako mi se svidjaju, vidim da se moze naruciti bez prednje vuce. Takav bi bio idealan za setvu I medjurednu obradu. Ne planiram sada kupiti, nego ako bude nekad nekih povoljnosti, subvencija ili slicno...
 
Traktor 8095 je tezak 4.650 kg. Menjac je 12+12. ulazi u medjured na 50 i 70.
Ovaj na slici ima gume 340 R38. A moze da budu i 420 i 460 sirina.
Ima prodat ovakav traktor kod Race selo Bosnjani.
Sada je Tumosan izbacio isti ovakav traktor samo sa menjacem 12+3 (stari fijatov menjac).
 
To je onda ozbiljan traktor,samo sto vam na jednom sajtu stoji 22 a na drugom 23 hiljade,koje mu je prava cena.I jel razlika u ceni sa novim menjacem.
 
To je onda ozbiljan traktor,samo sto vam na jednom sajtu stoji 22 a na drugom 23 hiljade,koje mu je prava cena.I jel razlika u ceni sa novim menjacem.

To su stare cene. Nisu verovatno skinute sa sajtova.
Sa menjacem 12+3 je 22.000,00 bez PDV-a.
A sa menjacem 12+12 je nesto skuplji, posto je sada u standardu i klima. I on je sada 24.500+PDV.
 
Koliko ide Pdv? 20%?

- - - - - - - - - -

Inace, bas mi se svidja taj traktor. Dodje univerzalan, a moze I vucnu tanjiracu da vuce, cak I gruber neki od 2,1m.
 
Nazad
Vrh