Trenutna cena soje na tržištu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Trenutna cena soje na trzistu

Mlin BMM u Kacu kod Novog Sada
cena soje koja je kod njih na lageru 34,5, PDV ukljucen, ne odbijaju dodatne troskove lagera
 
Odg: Trenutna cena soje na trzistu

hvala :D
Post je spojen: [time]1300482481[/time]
_________________________________________________
Cekacemo jos malo.mozda ici ce gore :cool:
 
Odg: Trenutna cena soje na trzistu

Valjda ce. Koliko pamtim, krajem aprila i pocetkom maja cena obicno ide gore. Ko ima vremena za cekanje, mozda i profitira.

Kad uporedim cenu psenice i soje ove godine...zamislim se!
 
Odg: Trenutna cena soje na trzistu

sorin je napisao(la):
Valjda ce. Koliko pamtim, krajem aprila i pocetkom maja cena obicno ide gore. Ko ima vremena za cekanje, mozda i profitira.

Kad uporedim cenu psenice i soje ove godine...zamislim se!

I ja se takodje duboko zamislim gde sve ovo dalje vodi ::lose:: ::lose:: ::lose::
 
Odg: Trenutna cena soje na trzistu

Clan Sorin mislim da si u pravu,cekacemo pa sta bude.Testiraju nase strpjenje,cekacemo,mozda nas ogreje :cool:
 
cetvrtak (31.03) prodao po 34,5 dinara + PDV 8% izadje oko 37.26 din/kg i ide gore
 
Danas sam dobio 34.5 + 05%PDV. Sta se dogadja , kukuruz isao 1 din, gore 19din mozda ce ici i soja.Ima neko neku svezu informaciju?
 
Kolege kako se krece cena soje sa lagera,kod mene bila 34,bio sam pametan pa nisam dao u februaru po 36...fuc.
 
Ljudi strpljenja. Koliko vidim, trenutno se trguje samo kukuruzom. Doci ce i soja na red, kraj aprila i maj je vreme za soju!
 
Pozdrav clan Sorin nisi ni ti prodao soju, mozda u maju ce da krenu sa sojom.Videcemo.....
 
Cena soje na berzi 35.64 din/kg, poslednja ostvarena trgovina 12.05

Slabo se trguje, zvali me neki dan iz silosa gde imam lagererovano 20 tona, ugovorno je bio besplatan lager do 01.05
Zovu klijente i prave anketu ko zeli da proda a ko da produzi lager do 01.07 uz neku malu naknadu.
Svi se odlucili (pa i ja) za produzetak lagera, svi na cekanju

Inace cena trenutna je 33din/kg, PDV ukjucen u tu cenu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh