Traktorska sedišta

Manjeviću smešno sedište. Jesu li ona udubljenja za guzove? :haha:
 
delovi-za-fap-a-1620-sve-sa-slike-3679422-5563286.jpg
Ljudi dali je puno 4000din za ovakvo sedište? mehanizam radi odlično čak je i tapacurung originalan nije kao na ovoj slici tapacirano.Možda bi ga dobio i za manje para ako bi se cenkao...Ovu sliku sam uzeo sa neta tako da se ne radi o ovim sedištima.
 
4000dinara je oko 35 eura? Kupio bih ovog momenta po toj cijeni. Gdje ih nadjete samo..

Poslano sa mog Picasso koristeći Tapatalk
 
Obicno sediste od fapa. Svaki optad kamiona bi trebalo da ga ima. Ja ga izbacio iz kamiona i stavio mehanicko od autobusa (koje sam dobioza dz). Kolega Landini je u Srebreniku za reltivno male pare kupio vzdusno od MAN-a iz 2000 i neke godine. Po meni puno bolja opcija od ovog mehanickog
 
Obicno sediste od fapa. Svaki optad kamiona bi trebalo da ga ima. Ja ga izbacio iz kamiona i stavio mehanicko od autobusa (koje sam dobioza dz). Kolega Landini je u Srebreniku za reltivno male pare kupio vzdusno od MAN-a iz 2000 i neke godine. Po meni puno bolja opcija od ovog mehanickog
Ja sam iz Srebrenika i bio sam na istom tom otpadu Denix, imas kamiona koliko hoces (novije tipe) sjedista super unutra, ali sve visoki naslon.. Gdje cu sa njim u traktor.. Treba mi sa nizim naslonom ..

Poslano sa mog Picasso koristeći Tapatalk
 
Ja sam iz Srebrenika i bio sam na istom tom otpadu Denix, imas kamiona koliko hoces (novije tipe) sjedista super unutra, ali sve visoki naslon.. Gdje cu sa njim u traktor.. Treba mi sa nizim naslonom ..

Poslano sa mog Picasso koristeći Tapatalk
Dase to rastaviti i skratiti na odgovarajucu duzinu. Ima slika u temi kako je to kolega odradio :ppozdrav:.
 
Ako je amortizer koji ublazava povratak sedišta u gornji polozaj ispravan,vredi ga uzeti za te pare.NE SME sedište da vas katapultira u gornji položaj istom brzinom kojom idete na dole,nadam se da sam bio jasan.
 
Ja sam iz Srebrenika i bio sam na istom tom otpadu Denix, imas kamiona koliko hoces (novije tipe) sjedista super unutra, ali sve visoki naslon.. Gdje cu sa njim u traktor.. Treba mi sa nizim naslonom ..

Poslano sa mog Picasso koristeći Tapatalk

Ja sam preradjivao sediste od kamiona, pa sam na kraju kupio novo sediste na vasaru za 5000 dinara i evo vec dve sezone me sluzi bez greske, a ferga je napravio 1000 radnih sati za to vreme.. I mnogo je udobnije od prepravljanog sedista.
 
delovi-za-fap-a-1620-sve-sa-slike-3679422-5563286.jpg
Ljudi dali je puno 4000din za ovakvo sedište? mehanizam radi odlično čak je i tapacurung originalan nije kao na ovoj slici tapacirano.Možda bi ga dobio i za manje para ako bi se cenkao...Ovu sliku sam uzeo sa neta tako da se ne radi o ovim sedištima.
ja imam takv u traktoru vec 6/7god mtz82,1 platio ga tad 50eu po meni nije lose za te novce
 
Nazad
Vrh