Traktorska sedišta

Evo moje sediste.
5d1b6e665b0f7b8bdd2f4ab043ca4bfb.jpg
 
Zna li neko gde ima da se kupi kamionsko ili traktorsko polovno sediste, ali da je mehanicko i dobro, unapred zahvalan.
 
Zna li neko gde ima da se kupi kamionsko ili traktorsko polovno sediste, ali da je mehanicko i dobro, unapred zahvalan.

Kupio moj rođak dobro kamionsko mehaničko mislim da je bilo 3-4crvene pitaću ga tačno kako se zove otpad tu je negde okolina NS-a pa javljam.
 
Poslednja izmena:
Ja sam ubacio od tam-a sedište i nije bogzna šta. Amortizovale je neko vreme i samo zakucalo. Al što se tiče potpore u smislu naslona za leđa, tu je dobro.
 
Kupio moj rođak dobro kamionsko mehaničko mislim da je bilo 3-4crvene pitaću ga tačno kako se zove otpad tu je negde okolina NS-a pa javljam.

Tip se zove Kajkara Željko rastura kamione i ima svoj otpad nalazi se na putu između NS-a i Bačkog Jarka nabaviću i njegov tel pa ću vam napisati.
 
To je dobra marka, a mislim da ni cena nije prejaka. Kod mene se vazdusna krecu do 100e, a mehanicko od istog proizvodjaca sam pre 4-5 god platio 4000din.
 
Premeri pa tek onda kupi.U 577 novi tip ne može da stane.Kod tebe je kabina Orašje pa je moguće da ima mesta za njega.
 
Imam ponudu za ediste od autobusa GSP vazdusno zanima me dali kompresor mora stalno da radi da bi ono bilo aktivno ili je dovoljno da boca bude pod pritiskom pa p potrebi dopunjavati?

Sve zavisi od toga kakvo je i koliko upušta,treba stalni vazdih jer ga često treba dopunjavati.
 
Nazad
Vrh