Tražim dokumentaciju!

Odg: Tražim dokumentaciju!

ludi ako neko ima radionički priručnik za torpedo menjač 7506,9006 može i katalog da ga kopiram hvala ::novac::
 
potreban mi je katalog rezernih delova za univerzal 683 DT.Kupio sam nov 2006 godine,nemam nikakvu knjigu za njega.
 
ja se izvinavam mislio sam prirucnik menača radionički katalog delova imam i katalog motora radionički f912
 
postovana gospodo ima li neko radionicki katalog i rezernih delova za balirku rivierre-kasalis er-40
 
beljac je napisao(la):
postovana gospodo ima li neko radionicki katalog i rezernih delova za balirku rivierre-kasalis er-40
ja imam istu presu , svoju problematiku sam riješio u temi ''BALIRKA'' uz pomoć ljudi sa foruma, idi tamo pa pročitaj
imaš ovdje negdje potraži uputstvo za presu LIFAM , meni je puno pomoglo oko zupčenja :cao:
 
levak je napisao(la):
beljac je napisao(la):
postovana gospodo ima li neko radionicki katalog i rezernih delova za balirku rivierre-kasalis er-40
svaki deo imas kod pajkica u jasenju a i mislim da on ima i katalog to ti je blizu
Ako kupiš, obavezno skeniraj pa postavi da i ostali mogu da se njime posluže! :D
 
savoris je napisao(la):
možeš staviti na MEGAUPLOAD veće od 25mb :cao:

Pozdrav savorise, kad ga uploadiram stavicu link tu.
Ja sam onaj danot iz drugog foruma.
Ako sam pogresio temu gde sam stavio linkove molim moderatori da prebace u odgovarajuca tema.
 
Nazad
Vrh