Tražim dokumentaciju!

Gospodine @gorivko,
U vreme nastanka Vašeg traktora malo su se koristili elektronski katalozi tako da je razumljivo što ih nema u velikom obimu na PP poruku ću Vam poslati katalog rezervnih delova, a radionički priručnik teško jedino da vidim da li im kod servisera pa da ga celog skeniram pa tek onda pošaljem a i sami znate da je to malo veliki posao.
 
Da li ima neko tehnicku dokumentaciju od Pobeda 2-rednog tarupa?
 
Drage kolege forumasi da li neko poseduje literaturu o spojnicama, ako neko zna neki sajt ili proizvodjace spojnica, bio bih zahvalan ako moze da postavi na forum ili u PP... hvala
 
Da vidimo šta se može naći na polici...

Zlatomir Živanović/Nenad Janićijević - AUTOMATSKE TRANSMISIJE MOTORNIH VOZILA
Lazar Savin i grupa autora - POLJOPRIVREDNI TRAKTORI MASSEY FERGUSON
Lazar Savin i grupa autora - TRAKTORI BELARUS MTZ
Milan M. Vojvodić - POGONSKI MOTORI I TRAKTORI
izdanje RES Trade-a - MOJ TRAKTOR

A možete i prošetati do Poljoprivrednog Fakulteta u NS-u i potražiti profesora Mirka Simikića. On je uvek raspoložen za saradnju.
 
Spojnice za hidrauliku, pneumatiku, perifleks spojnice, hardijeve ........ morate definisati kakve spojnice.
 
Hvala na knjigama Attila M......:bravo::bravo::bravo:

Trebaju mi sve vrste spojnica znam da ih ima "mali milion" , ali sta da se radi, tako mi profesorica R. Gligoric zadala.....
 
Da nema neko radionicarsko uputstvo za jednoredni lifamov silokombajn? Stoji mi u delovima po radionici 10 godina, pokvario se reduktor, cale hteo da ga popravi ali nije nasao deo i to tako ostalo...
 
Ako je to ovo imam ga trenutno u pisanom obliku.Za vikend ću ga skenirati pa mogu da ga postavim na sendspace i da Vas o tome obavestim.
 
Tražim ako tko ima radionički priručnik za IMT539.Ne uputstvo za rukovanje ikatalog dijelova, nego kako se može što izmjenit,naštelat i sl,,,
 
Nazad
Vrh