Tov junadi

Gt2 37 premium 1730
Toliko su pojeli!? Od koliko do koliko kg i za koje vreme??? Kako si zadovoljan sa inbergovom hranom? Ja hranim istom hranom samo posle gt2 idem jedno vreme sa dopunskom t-35 pa onda big bul premium.
165d536db143e8ef16db73908aea09b3.jpg


Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Mislim da tog t-35 nema od ove godine. Novi proizvodi su perfect calfo(t-45) i perfect bull(t35).
Nisam to znao. Hvala kolega. Onda cu koristiti taj perfect bull35. Bas cu zvati distributera da vidim koja je cena i koliko me izlazi da napravim sa njim oko 15posto proteina.. mada ne planiram jos da prelazim dok mi ne pojedu svi u proseku po 100kg gt2.

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Evo sad sam zvao dobavljaca hrane i javlja mi cenu Gt2 i sta je zamena za t-35.. i koje su cene..Jer ja narucio gt2 i stigao mi a neznam ni cenu ...msm da mi je rekao 33din....ali sad cu postaviti cim mi javi.

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Zeznuo sam se ja posle sam ispravio post, ali ti si vec odgovorio. Perfect bull je ono sto je nekad bio t-30, a t-35 vise nema, menja ga jedan od ova dva. Ja sam koristio te supere, ali mislim da je isplativije koristiti premiks+soja, suncokret. Za isto par dobijes bolju stvar. Bolje su mi napredovala telad kojima sam ja pravio sve sam, nego ta kojima sam pravio sa superima. Premiks je isto bio Inbergov.
 
Perfekt kalfi 45%...90din kg... perfekt bull 35%... 60din.kg... gt2 16%za mene sa rabatom 33.5din... TJ1...14%.. za mene sa rabatom 27din.. . Kolega Surdonja je u pravu ... kad sam izracunao jeftinije je napraviti 15posto sa sojom i sincokretom nego dopunskom smesom.

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Prostudirao sam ja i Inberg i Inbergove proizvode jako dobro :). Da napravis starter sa njihovim perfect calfo(t-45) izadje te 50dinara 1kg hrane. Da su samo soju u njega stavili pa da bude 90 dinara kg, medjutim u njemu ima i odredjen procenat stocnog brasna, da ne pisem sve.... Ne bi bilo lepo da odajem tajne "kvalitetne ishrane zivotinja". Takodje ni u tom tj-1 nema nista posebno da bi se platio 27 dinara kg, za te pare moze da se napravi kvalitetnija hrana u kucnoj radinosti, samo ne bude peletirana.
ps. Da neko ne bude u zabludi t-45 (perfect calfo) nema 45℅proteina, nego ga ide 45℅ u gotovu smesu. Isto vazi i za perfect bull 35℅ u gotovu smesu.
 
Da se i ja ubacim, davno sam prestao da kupujem koncentrate nego sam pravim jer sam primetio da domace tj sto sam spravim sladje jedu. Za te pare se ne isplati kupovati.

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk
 
Aman covece pisao sam u ovoj temi vec o tome,sta mislis zasto je pala cena od odmah za 1 km bikova kod nas,policija je saznala ko je uvozio i slao staro meso za turke,nece da otkriju al javna tajna je da je to Sisovic i kompanija,i jos par njih,Lijanovic.ovde bikovi stoje totalno,tesko za prodaju.
Krece izvoz za tursku... Na tenderu SISOVIC dobio najvecu kvotu.... Za dve nedelje idu moji bikovi za Bosnu .. sad mi javljeno direktno sa sastanka... Predvece ide drugar da se dogovore oko cene za klase bikova i krava. Izgleda da je kolega putin slabo obavesten. Ovo je informacija iz prve ruke.

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Pa vidim ja poceli sleperi od Sisovica prolazit jucer i danas... super!!!

Jel netko koristio Kalin (Brčko) koncentrate za tov junadi?
 
http://www.infobijeljina.com/9527_Otvoren-stecaj-bijeljinskog-Mesoprodukta.html iz te mesnice je sisovic slao polutke za tursku...danas je u njoj otvoren stecaj...s

Srdjane obavesten sam odlicno,i sve do sad sto sam rekao je bilo tacno,a poznajuci lopovsku filozofiju negde je brdo para otislo da bi se sve zataskalo ,raspitacu se narednih dana sta su i kako smuljali...uglavnom to je dobro za nas koji tovimo,a dokle ce trajati
 
Kolega... pitao sam te vise puta koliko si siguran u to sto pricas jer mi je ta informacija bila bitna jako... ti si ljutito odgovarao da je hiljadu posto provereno.da ne sumnjam... Nemoj se ljutiti ali ispala su moja saznanja tacna i od toga cemo svi imati koristi.... Necemo se prepucavati zbog gluposti ... ali sledeci put nemoj biti tako siguran jer u momentu sam posumnjao u ljude sa kojima blisko saradjujem.

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Imam jednu problematicnu junicu oko 400 kg. Pocela je cesto da mi se naduvava,odprilike svaki drugi dan nekad i svakog dana posle obroka. Moze li nesto da se uradi da vise ne dolazi do naduvavanja?
 
Da uzmes preziv od drugog goveceta iz usta i da ubacis njoj. Takodje mozes da odes u neku klanicu, i uzmes sadrzaj iz buraga. Imas i kojekakve gluposti namenjene za te stvari. Pisani su razni metodi samo malo prelistaj. Imas temu napinjanje teladi, pogledaj i tamo.
 
Imam jednu problematicnu junicu oko 400 kg. Pocela je cesto da mi se naduvava,odprilike svaki drugi dan nekad i svakog dana posle obroka. Moze li nesto da se uradi da vise ne dolazi do naduvavanja?
Prvo dijeta... drugo uzmi najljuci ren koji postoji.. mora da je jako ljut... pomesaj sa masti i davaj 3dana zaredom... ako to ne pomogne onda se resavaj...

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Srdjane cekaj da ti odu bikovi i da dobijes pare na racun...pa cemo onda pricati gde kako i ko ih je dalje slao...ne znas ti kakav je ovo lonac ovde.a ti si tek prva karika...to sto ti neko kaze nije isto kao kad gledas papir..necemo o tome vise,ako ti sta zatreba posalji pp
Ok hvla ti kolega na dostupnosti. I ja ka zem videcem dok pare ne budu u dzepu ne verujem nikome ali na dobrom su puta. Jos jednom hvala i pozdrav

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh