Torpedo

Pozdrav ljudi, novi sam na forumu i nemam baš nekog iskustva sa forumima i sa pisanjem na njima pa se nadam da ćete mi pomoći oko moga problema???
Pošto sam skinuo katalog rez. dijelova sa ovog foruma za torpeda a i sam imam BILTEN SERVISNE SLUŽBE ZA TORPEDO 4506-9006 (radionički priručnik), pa se osjećam dužnim to nekako vratiti a i vjerujem da će mnogima trebati pa sam ga skenirao i postavio na google drive u pdf formatu ali neznam kako to postaviti na forum.
Stoga bih zamolio sve koji znaju kako to riješiti neka mi objasne ili neka me kontaktiraju na p.m.
Ako slučajno nisam na dobroj temi zamolio bih administratore da prebace gdje treba jer ja stvarno neznam jesam li uopće pogodio temu... (vidio seljačina temu torpedo i to je bilo to).
Hvala!!!
Uđeš na disk, nađeš file koji si uplodavao, desni klik mišem na njega. uzmeš opciju "share". Kopiraj link koji ti se pojavi gore i zalijepi ga ovdje.
 
Mozda ne vidim dobro ali mi se cini da sejalica ne stoji na sredini. U cemu je stvar? Rec je o slikama koje je okacio andro.
 
Ne stoji dobro za jednu bateriju je pomerena ka levoj strani,a možda i sam ugao slike vara
 
Nisam video nikad ovako nesto. Koji tockovi ne moraju da se pomeraju? Zasto i bi? Ne znam, kazem, nisam video ovakvo nesto. Zar nije kod 8 redova dva izmedju traktorskih tockova a po tri sa strane?
 
sijačica je u stranu (razmak između baterija je 50)da se traktor ne mora širiti 3 su ispod traktora,2 desno i 3 ljevo tako je gazda htio ja preferiram red više u desnu stranu radi transporta cestom

traktor mi je uvjek na 150cm i kao takav ide u sve repa kukuruz soja i nikad ga niti širim niti skupljam
 
Zna li neko da li za promenu kardanske osovine izlazne treba skidati korito hidraulike.

- - - - - - - - - -

45-ca je u pitanju
 
Vjerovatno ces mjenjati ovaj zupcanik.Usput i jos poneki lezaj. Ako bude ostecen taj zupcanik orginal kosta oko 100eura.
dsc00606-kopija.jpg
Pozdrav drugar posto vidim da poznajes torpedo ja imam 6206 i cetvrta brzina mi škljoca kad ga vozim u cetvrtu izgleda da se polomio zubac na zubcaniku cetvrte. kad se menja mora li traktor na pola i kabina da se skida ili samo poklopac na menjač. Hvala
 
Poslednja izmena:
Uđeš na disk, nađeš file koji si uplodavao, desni klik
mišem na njega. uzmeš opciju "share". Kopiraj link koji ti se pojavi gore i zalijepi ga ovdje.

Hvala! Pokušam to danas.

- - - - - - - - - -

Evo narode, BILTEN SERVISNE SLUŽBE TORPEDO 4506-9006:

https://drive.google.com/file/d/0B5R6FJNBInneRDQzR2t2TjI1NFk/view?usp=sharing


To vam je radionički priručnik koji je vrlo opsežan, znači sadrži sve osim el. instalacije.

Molio bi sve koji ga preuzmu da ga ne prodaju već podjele jer da sam htio mogao sam ga ja prodavati.

Pošto znam kako je teško do takve knjige doći odlučih da je podjelim BESPLATNO zato bi mi jako smetalo da na mom trudu netko zarađuje.

P.S. ne bojte se virusa jer sam to skenirao na svom skeneru, pretvorio u PDF, uplodao na svoj google disk i to sve napravio na svom računalu koje radi na linux OS-u za koji je malo vjerojatno da postoji koji virus.

HVALA i uživajte !!!:ppozdrav:
 
Hvala! Pokušam to danas.

- - - - - - - - - -

Evo narode, BILTEN SERVISNE SLUŽBE TORPEDO 4506-9006:


https://drive.google.com/file/d/0B5R6FJNBInneRDQzR2t2TjI1NFk/view?usp=sharing


To vam je radionički priručnik koji je vrlo opsežan, znači sadrži sve osim el. instalacije.

Molio bi sve koji ga preuzmu da ga ne prodaju već podjele jer da sam htio mogao sam ga ja prodavati.

Pošto znam kako je teško do takve knjige doći odlučih da je podjelim BESPLATNO zato bi mi jako smetalo da na mom trudu netko zarađuje.

P.S. ne bojte se virusa jer sam to skenirao na svom skeneru, pretvorio u PDF, uplodao na svoj google disk i to sve napravio na svom računalu koje radi na linux OS-u za koji je malo vjerojatno da postoji koji virus.

HVALA i uživajte !!!:ppozdrav:

Da li ima u tom radionickom uputstvu nesto vezano za prednju vucu kod 75-ice ili 90-ke.
 
Jel TOOOLIKO tesko pogledati sta je covek postavio ?? On se potrudi da skenira rucno,okaci i BESPLATNO podeli sa nama,a Vama tesko da prelistate na brzaka.
 

PA čovječe ima 205,6 MB, skineš ga za 3 minute i imaš knjigu koju ja nigdje na internetu nisam uspio naći a koja tebi ili bilo kome može u svako doba zatrebati.
Ako sam ja proveo satima dok to nisam okačio, mislim da nebi trebalo predstavljati problem odvojiti koju minutu za skinuti i prelistati.
Ima sve osim el. instalacije.
Pozdrav!

- - - - - - - - - -

Od 131-136 stranice.
 
Poslednja izmena:
Trex svaka čast na ovom radioničkom priručniku,mogao si ovo unovčiti a ti si ga ipak podelio sa nama,a danas je to postalo kanda najteže,podeliti nešto sa nekim pri tom ne tražiti ništa za uzvrat , nikakvu korist od toga .To je podvig, dobro delo koje se dobrim vraća,živ bio,živio!:ppozdrav:
 
Trex svaka čast na ovom radioničkom priručniku,mogao si ovo unovčiti a ti si ga ipak podelio sa nama,a danas je to postalo kanda najteže,podeliti nešto sa nekim pri tom ne tražiti ništa za uzvrat , nikakvu korist od toga .To je podvig, dobro delo koje se dobrim vraća,živ bio,živio!:ppozdrav:

Prijatelju ja sam sa razno-raznih foruma naskidao gigabajta i gigabajta i sve je to netko stavio.
U usporedbi koliko sam skinuo raznih podataka ovo je kap u moru, ali kap koja će mnoge napojiti (znanjem).... i nije mi žao.
Inače ja sam pobornik otvorenog koda... koristim linux na kompu jer je besplatan i sve što mogu koristiti besplatno pa tako volim i vratiti.
Uništavaju nas bankari i političari sa komercijalizacijom ,pa moramo si onda sami pomoći koliko možemo. Ali ovo je već za drugu temu........ drago mi je što to netko cijeni.
POZDRAV:bravo:!!!
 
Poslednja izmena:
Ja se stvarno izvinjavam svima. Nismo se izgleda dobro razumeli. Detaljno sam prelistao celo uputstvo i odusevio sam se. Za ovo nemam reci, svaka cast. Ima od 131 do136 strane ali samo vezano za kuciste ukljucenja prednje vuce. Mislio sam da li postoji neko uputstvo za prednji pogonski most, prednji diferencijal, poluosovine... Svaka cast za ovako nesto, ovo nisam nigde nasao. Kao sto ste pomenuli u predhodnim postovima, ovo je moglo debelo da se naplati. Hvala jos jednom clanu TRex.
 
Nazad
Vrh