Torpedo

oce li ko pomoci 90-ka iskace iz rikverca pri kretanju iz iz trece kada ga vozim i naglo otpustim gas
 
oce li ko pomoci 90-ka iskace iz rikverca pri kretanju iz iz trece kada ga vozim i naglo otpustim gas
Ima i jedan kod nas u selu isti takav problem, samo na 75 ici, ali je na oba isti menjac. Njemu su bili otisli neki zupcanici, skupo je platio i selove, a i majstora, a on i dalje iskace. poceti od jednostavnijih stvari, skinuti poklopac i videti ima li gde luftova. U svakom slucaju, dobar majstor i nema brige:osmeh: U nasem kraju mislim da bi samo 3-4 mehanicara(1 se bavi iskljucivo servisiranjem i popravkom menjaca) moglo uraditi menjac kako treba. Osali strucnjaci znaju da uzmu pare, a kad im kazes da iskace iz brzine krivi im delovi, niko ne priznaje svoju gresku, a njihov ceh mi placamo::lose::

@ ratar hr,
mozda odgovara od nekog kamiona sa DEUTZ motorom. Obici otpade ili bolje snambdevene prodavnice delova:ppozdrav:
 
Vijak na koji pokazuje gornja strelica se odvrne,a pozicija 219,na koju pokazuje donja strelica,se vadi seger klještima koja skidaju osigurač sa osovine,gurne se kljun odakle se izvadi opruga,koju stiska vijak odgore,stisnu se klešta i izvuče se nagore

NewPicture-1.png
mindjusar dali treba da ima gumica na ulosku[ono sto ima cetri rupe]
 
Pozdrav forumasi, imam torpeda 75 i sad sam uzeo zmaja 224 pa mozeli mi ko reci u kojoj brzini berete kukuruz i na koliko obrtaja, posto jos nisam isao u njivu?
 
Prilicno je ocuvan, mene odlicno sluzi, zavrsavam veliki deo posla sa njim, motor odlican i bas je mali potrosac, cak mi on manje trosi od imt 539, nisam jos razmisljao o prodaji!
 
Meni se bas svidjaju ti 55 duplaci i bio sam da gledam jedan da kupim,ali se vlasnik predomislio.Jel ima mozda jos neki kod tebe,a da je na prodaju?
 
Ma ne, kod mene ti pretezno svi imaju IMT, Torpedo je retkost, koliko ti je taj trazio para, kakav je bio?
 
Nazad
Vrh