Torpedo

gdje da nađem pakne za 4506 kompletne.Na ovim starim su i nosači sjebani a lijepio mi je jedan"majstor" al su mekane ispočetka su kočile ali kratko sad su se ulizale ko staklo mekane su.Ja mislim da bi ih trebalo termički obraditi.Ako ko zna gdje ima za kupiti nove komplet i pošto su pišite Hvala
 
gdje da nađem pakne za 4506 kompletne.Na ovim starim su i nosači sjebani a lijepio mi je jedan"majstor" al su mekane ispočetka su kočile ali kratko sad su se ulizale ko staklo mekane su.Ja mislim da bi ih trebalo termički obraditi.Ako ko zna gdje ima za kupiti nove komplet i pošto su pišite Hvala

U Prijedoru kod Ilije ima sto posto.
 
Da li neko zna nesto o italijansko-nemacko prednjoj vuci za torpeda.Skoro sam kupio traktor 9006A.Zanima me i da li tu idu gume 12 ili 11.Ja imam 12-ke,ali sam imao malo problema sa prednjom vucom.
 
Da li neko zna nesto o italijansko-nemacko prednjoj vuci za torpeda.Skoro sam kupio traktor 9006A.Zanima me i da li tu idu gume 12 ili 11.Ja imam 12-ke,ali sam imao malo problema sa prednjom vucom.
Veličinu prednjih guma moraš uporediti sa veličinom zadnjih. Na primer kod mene su na devedesetki zadnje 18,4/15-30 a prednje 12,2-24.Ako pročitaš temu malo unazad čini mim se da je neko već o tome pisao i stavio više mogućih kombinacija.
 
A sto se prednje vuce tice da li sme da se koristi konstantno ukljucena prilikom svake operacije(oranje,tanjiranje)ili je treba izbegavati.Ja na primer na mtz-u cim spustim plug ukljucim prednju vucu i ne iskopcavam dok ne zavrsim parcelu.
 
@sale.d moras staviti 12 prednje gume i ja imam talijansku prednju vucu na 75 -tici koristim ga od 99 god bez problema.
 
Tacno tako pokazale se kao bolje,pazi samo da na asfaltu ne ostane ukljucen ostalog se ne boj.
 
Nazad
Vrh