Torpedo

Imaju moji prijatelji tu veću i preporučuju i meni da je stavim jer brže reaguje na sve komande.
Ako nije tajna koliko povoljno?
 
pozdrav,dali mi netko može objasniti kako proširiti razmak između zadnjih točkova na deutzu 4006.trenutno je razmak 104 cm.ječam mi je posijan sa sijačicom koja ostavlja stalne tragove i kad prskam ili prihranjujem sa dajcom onda dosta gazim između točkova. hvala unapred.
 
Zavisi kakve felne imas nazad da li su iz vise delova. Moze da se pomeri srce ili okrene cela felna. Najlakse ako okacis sliku.
 
Molim za savet ako je neko imao slicno iskustvo... Uradjena puna generalna na TD75, stavljena i nova uljna pumpa pobjeda tesanj koja nije odmah uspela da povuce ulje ali je nakon zalivanja povukla. Nakom paljenja pritisak ulja jedva 4 bara da bi posle 10-15min opao na 1bar cak i manje na leru... Prilikom dodavanja gasa pritisak pricno brzo skoci ali i odmah na leru pada na navedeni, moj utisak je da ni na punom gasu nebi dobacio 4. Moje neko misljenje da je losa masinska obrada i da je prevelika tolerancija na radilici (tj upropastili su mi radilicu), ili pak gresim da je losa uljna pumpa mada cim dalo dodam gasa pritisak skoci i za 2 bara skoro trenutno...
 
Пре свега пробај стару уљну пумпу ставити и види са њом какв има притисак. Ако је ситуација иста онда провери лежајеве да нису помешали специјале па убацили који лежај неодговарајући, ако нису онда на премеравање радилице да је нису престругали. То су некада у једној машинској радионици намерно радили,ако изостане правилна разрада да скину одговорност са себе. Ако није ни то треба онда рентген радилице да нема пукотину негде.
 
Kod mene kuci smo pakovali motor, radilica i lezajevi su 3 spec nismo svaki lezaj zagledali posebno samo smo pakovali iz kutije mislis fabricki da su izmesani u kutiji?
 
Па може свашта бити. Ја сам купио био Зетора и кад упали притисак 4 после пар минута падне на 1, заменимо уљну пумпу оно опет исто. Развалимо га, а ко је радио генералну мотора на стабилне лежајеве ставио прву специјалу, а радилица била друга.
 
Ima on i 4. specijalu. Nemas brige po tom pitanju. Probaj sa drugim uljem ili da vratis staru pumpu. Bez obzora sto je nova, moze da pravi problem. I pogledaj onu cev sto ide ulje iz pumpe u blok kako stoji.
 
Jel ima neko da je sa TD 90 sa prednjom vucom, vukao ili vuce setvospremac od 4 metra ? Jel moze zgodno da ga vuce u 2 brzoj ?

Послато са SM-A025G помоћу Тапатока
 
Teško je odgovoriti na tvoje pitanje, ako ćeš da grebeš i na rotorima da voziš, onda moze... ako ćeš raditi... lepo, sa daskom...spušten... onda ne verujem da bi dugo išao 2.gom brzinom
 
Šta se dešava sa pvp pumpom kad ujutru nece da sastavi dok je par puta ne čuknem gumenim čekiçem ,posle pali normalno .Isto u radu oće ponekad kad izlazim na leniju i smanjim gas da neće da primi i ugasi se.
 
pozdrav,dali mi netko može objasniti kako proširiti razmak između zadnjih točkova na deutzu 4006.trenutno je razmak 104 cm.ječam mi je posijan sa sijačicom koja ostavlja stalne tragove i kad prskam ili prihranjujem sa dajcom onda dosta gazim između točkova. hvala unapred.
pa kolki je ukupni razmak? tockovi su po 30cm?
pa kupi frezu ili sijacicu od 165 cm i pokrice tragove tockova. treba ti nesto tako do 170cm. vidi i moj potpis
 
Šta se dešava sa pvp pumpom kad ujutru nece da sastavi dok je par puta ne čuknem gumenim čekiçem ,posle pali normalno .Isto u radu oće ponekad kad izlazim na leniju i smanjim gas da neće da primi i ugasi se.
to je linijska, rastavi , ocisti , sastavi. i zameni filtere.
 
Nazad
Vrh