Tomo Vinkovic

Jel to samo zamenski kljuc traje 2-3 godine ili i fabricki?Moj evo 25 godina i da kucnem u drvo jos tera,a korpu i lamelu sam menjao preprosle godine.
 
Da,mala privreda,moj TV je bio 1982.godiste,kljuc je poceo zezati posle 20-ak godina,kasnije zamenski ne izdrzi ni dve godine
 
pozdrav za sve ljubitelje TV traktora, čitam radilo se, pravilo se itd itd pa i ja rešio da mog Tomu 732 častim sa registracijom iako ne izlazim na javne puteve ali neka, tako treba. Sad pošto mi nije nikakav teh.pregled u blizini a kamoli neki TV u kraju jeli neko skoro radio teh pregled? U pitanju je ravni srem a tamo se kunu u IMT traktore i niko nezna ništa o našim 4x4. Nađoh nekog tipa na teh pregledu koji bi mi i izdao taj papir ali je problem u podacima za kočnice sa valjaka, jel može neko, nekako da mi pomogne da rešim i to pa da mu ponosno okačim tablice pre odlaska u zimski san?
unapred hvala
 
Мој томица је заслужио сваки уложени динар обзиром на послове које ми завршава, због тога што сам против ЕУ кажем да бих волео да ме служи до нашег "уласка".

Велики поздрав
 
neba 993, ja sam moj traktor registrovao prosle godine, traktor bio u selu 100km od tehnickog :D taj sa tehnickog lupeta, samo treba da ti da potvrdu, meni je izdao cak mi nije ni uzeo nista vise para(castio sam ga 200din sto mi je ucinio da ne dovozim traktor)...
 
neba 993, ja sam moj traktor registrovao prosle godine, traktor bio u selu 100km od tehnickog :D taj sa tehnickog lupeta, samo treba da ti da potvrdu, meni je izdao cak mi nije ni uzeo nista vise para(castio sam ga 200din sto mi je ucinio da ne dovozim traktor)...

A to je kakva potvrda, samo da je prošao teh. pregled ???
Ako je samo to Srki, spasio si me silnih muka i hvala
 
aaaaa, pa ne mozes ga reg ako nemas papire :( ja sam imao u ponudi jednog tomu, idealan ali bez papira, isao sam nema gde nisam.. ne postoji sanssa da se reg.. to je pre bilo uz dva svedoka, pa ti oni urade saobracajnu i sve to, a sad ne moze bez papira..
 
Da, daaa, sad ponovo može, nego, izlomih se da nađem br motora i šasije, i ajde da proverim, br motora je iza auspuha 6 cifri ukucanih, a br šasije na pločici 3 cifre ispod ručice menjača jel tako?
 
Imam u planu izradu zadnjeg utovarivaca za Toma napravio sam neku skicu sta mislite na ovo:sta:

108188648427410357889532.jpg
 
Дарко, носећу руду направи телескопски са две цеви, по потреби скраћујеш или продужујеш. То ће ти омогућити да исту ствар користиш и за утовар стабала или греда, а када направиш све то, онда преко вила ставиш неки тањи лим и то користиш за гурање, чишћење и утовар снега.
Ја сам то направио још пре десетак година и користи ми за све што сам навео а мислим да има овде негде на форуму и слика те моје виле за стајњак, ако пронађем поставићу поново да видиш.
Велики поздрав
 
Nazad
Vrh