Tomo Vinkovic







Danas bio malo u gostima pa video stricev ponavljaj. Sluzi za obradu u plasteniku, osim kembridza ali kaze da nosi i njega sa tomom.
 
freza, sa njom frezuje u plasteniku. sad pravi neku spravu isto za tomu da postavlja foliju i pravi 6redi masinu da seje spanat
 
Ne razumem se bas ali mislim da ima traktor u tri tacke kacenje. Ima podizanje hidrulicno, ima klip kao za kipu ispod sedista i uljanu pumpu i tako dize, vidi se na slici prikljucak za dizanje za taj klip tu na sredini gde se lomi. Hteo sam da podelim sa vama jer sam video i pre da je neko pitao za drljacu pa reko mozda posluze nekome slike.
 
jbg nisam video post

- - - - - - - - - -

ma da,ali vecina prikljucaka je bila za stari tip pa je verovatno prepravljano
 
u pekaru...neka pitanja su ti u najmanju ruku smesna,bez ljutnje
mozda jesu ali mi nije jasno kod kog tacno???

- - - - - - - - - -

ovako bih ja da napravim
p1020636.jpg

p1020640.jpg

p1020637.jpg
 
Vidim da stalno ponavljate za taj luft u volanu.Probajte kao ja ,ubusite-narezite jednog ,,crvica'' tj sraf u spiralu volana i sigurno ce te smanjiti luft.Kod mene je isto bilo skoro trecina okreta na prazno,sada je to mnogo manje.

- - - - - - - - - -

I da zaboravio sam da slikam ,uradio sam busac rupa za vocke i stubove.Kada su videli burgiju od 500mmm smejali se,kazu nece moci ni da mrdne.Kada sam izbusio 500 rupa 50x50cm za 5 sati nisu verovali.Tomica-cudo od traktora:ppozdrav:
 
i meni je par ljudi reklo za to resenje sraf u spiralu... ja cu tako da probam pa cu videti kako ce biti :) jer ovaj luft je bas nezgodan, ne mogu da se sastavim na putu! a i ksad upadne u neku rupu pa krene da se savije u zglobu i onda okrene volan hoce ruku da polomi
 
Re: TOMO VINKOVIĆ

Vidim da stalno ponavljate za taj luft u volanu.Probajte kao ja ,ubusite-narezite jednog ,,crvica'' tj sraf u spiralu volana i sigurno ce te smanjiti luft.Kod mene je isto bilo skoro trecina okreta na prazno,sada je to mnogo manje.

- - - - - - - - - -

I da zaboravio sam da slikam ,uradio sam busac rupa za vocke i stubove.Kada su videli burgiju od 500mmm smejali se,kazu nece moci ni da mrdne.Kada sam izbusio 500 rupa 50x50cm za 5 sati nisu verovali.Tomica-cudo od traktora:ppozdrav:
Prijarelju mozes li mi to poslikati itaj busac rupa da vidimo to?:cool:
 
Lep pozdrav.Pa kad sam se več učlanio je red da pokažem i moga tomu.Mali je opremljen skoro ko veliki,malo mi služi za prevoze i pomoč u šumi a hobi mi je da ga malo dorađujem.Za njega imam kipericu,malu prikolicu,nosač za utovar drva,plug,korpu i cikular sa trakom za utovar.Sve priključke sam sam uradio osim pluga pa i za plug sam izradio novi nosač u tri tačke.L.P.
34r9.jpg

18012013153.jpg

18012013151.jpg

rim8.jpg

wbi9.jpg
 
Lep pozdrav.Pa kad sam se več učlanio je red da pokažem i moga tomu.Mali je opremljen skoro ko veliki,malo mi služi za prevoze i pomoč u šumi a hobi mi je da ga malo dorađujem.Za njega imam kipericu,malu prikolicu,nosač za utovar drva,plug,korpu i cikular sa trakom za utovar.Sve priključke sam sam uradio osim pluga pa i za plug sam izradio novi nosač u tri tačke.L.P.
34r9.jpg

18012013153.jpg

18012013151.jpg

rim8.jpg

wbi9.jpg
Svaka cast tomo je odlican sve pohvale:ppozdrav:

- - - - - - - - - -

Tomo jedanas garaziran bice uskoro nekih popravki:osmeh:
j.jpg
 
Nazad
Vrh