Tomo Vinkovic

onda je bolje 400l pa prepraviti u vuceni,nema druge
(jel ovaj na slici od 400l)?
 
ako mozes da nadjes polovni od 600-700e i prepravka ne vise od 100(neko je vec pisao o tome,mislim clan Pele) i imas ozbiljan atomizer.Tomo Vinkovic,posto je zglobni traktor,je dosta zajeban kada se zaljulja tecnost u atomizeru(nosenom) da mozes laku igubiti kontrolu,sa vucenim je druga prica...
 
definitivno sam odlucio
440l noseni,obavezna prepravka u vuceni i mirna glava
hvala vam momci na savetima,kad se sretnemo na nekoj svadbi ja placam turu
 
e sad novi momenti
upravo sam doso iz leskovca, iso da pazarim atomizer i desi mi se sledeceA
naletim u radnji na AGRON-NIS atomizere,koji recimo u isto litrazu kostaju i do 200e manje,nisu menjali cene a evro skocio,ali to manje vise,kako mi prodavac isprica ,a inace ima i agrotehnikin i isto njemu dodje koji ja kupim,kaze da su ovo za 2-3 klase bolji uredjaji(bolje pumpe-italijanske,6 reda dizne sa obe strane,3 godine garancija,podesavaju se i po visini i sta ja znam sta sve vec),i ubedi me covek da mu do subote javim koji uzimam,kaze razlika u pumpe je kao izmedju karburator i ajnspric,neke trotakne pumpe,pa eto da pitam jel ima neko ikakvog iskustva sa ovim atomizerima,recimo 350l sa kardanom kosta i velikim propelerom oko 1230e
http://www.novamedia.rs/showCompany/2428/agron-doo
 
Po meni nema boljeg od agromehanikinog al' ajde,svako bira svoju srecu...:haha:.A tadza 1975,ako ti treba neka informacija sto se tice prepravke nosenog u vuceni atomizer slobodno se javi,ja sam to radio jesenas i to je zakon za TV.Ako treba neka slika ili slicno...:osmeh:
 
Po meni nema boljeg od agromehanikinog al' ajde,svako bira svoju srecu...:haha:.A tadza 1975,ako ti treba neka informacija sto se tice prepravke nosenog u vuceni atomizer slobodno se javi,ja sam to radio jesenas i to je zakon za TV.Ako treba neka slika ili slicno...:osmeh:

treba druze,koji god da kupim ja ga moram prepraviti,tako da svaka informacija je zlata vredna a mozes mi dati i broj telefona pa te zovem
 
Slike prepravljenog atomizera sam postavio ranije na temi atomizeri/lednje prskalice,mislim da je na 20-oj strani a poslacu ti telefon na pp pa se cujemo.
 
ajde jos malo ako neko ima neki savet izmedju ova dva atomizera
agromehanika
agron-nis
sve sam odlucio,majstoru sam pokazao peletove slike,pravimo od njega prikolicu,samo jos da odlucim koji model da kupim :haha:
 
Pozdrav ljudi, približilo se vreme za nabavku malog diva pa imam neka pitanja. Šta bi sa zastupništvom u Srbiji za tomine naslednike, je li realizovana dilerska mreža?



Zanima me ovaj od 32 ili 40ks ali od dodatne opreme i priključaka šta se može jeftinije nabaviti/napraviti:

-zadnja kosilica,
-tegovi za točkove,
-kardan za zadnju kosilicu i atomizer (jesu li isti?),
-toplink,
-vuča za prikolicu i spojka teleskopskog vratila TV (šta je ovo uopšte?)?

:ppozdrav:
 
Kolega tadza1975 neka je sa srećom kupovina.
Ako si u mogućnosti hajde malo detaljnije slikaj taj atomizer, pa postavi na neku od tema da malo pogledano.
Da vidimo kakve su dizne, pumpa regulator, a čini mi se da mu je i ventilator veći od ostalih nošenih atomizera.
Kod nas je to sada najjeftiniji atomizer i košta oko 1250 EUR.
 
Slike stavljam samo da ga doteram kod majstora radi prepravke,a inače sad košta okruglo 140.000,ima po 6 reda dizni i pumpa je UDOROVA,dizne keramičke,a kolko sam razumeo propeler je Agromehanikin,i da pumpa je trotaktna(ako sam i to razumeo dobro),a mislim da jesam,inače od 350l je 3000 dinara jeftiniji,a pitao sam dali imaju sa Agromehanikinom pumpom,onom dvotaktnom i imaju,on je celih 100e jeftiniji,tako da bi to bilo to.

I da,u pravu si što se tiče propelera,ogroman je u odnosu na ostale atomizere,maltene veći od one posude
 
Tadza neka te sa srecom sluzi! A da li mi je neko saznao koja kilometar sajla odgovara za tv 732?Kada sam kupio tv na njemu nije bila pa nemogu da uporedim!
 
Tadza neka te sa srecom sluzi! A da li mi je neko saznao koja kilometar sajla odgovara za tv 732?Kada sam kupio tv na njemu nije bila pa nemogu da uporedim!
Tadžo srećno da te služi i dugovečno, a za Peleta 024555335 Metro iz Subotice(ako je taj broj aktivan), okreneš ih i oni ti pošalju sajlu i sve šta ti treba za TV.
ps i tebi srećno u nabavci
 
Nazad
Vrh